דארת' ויידר שדד בנק בניו יורק

מלחמת הכוכבים הגיעה גם לגלקסיה שלנו: אדם המחופש לאביר האופל, דארת' ויידר, נכנס בסוף השבוע לסניף בנק בניו-יורק ואיים על הפקידה שתיתן לו כסף מזומן. הלקוחות במקום היו בטוחים שמדובר בבדיחה, אולם האיש שלף אקדח ולאחר שקיבל את מבוקשו - ברח משם על אופנוע. מעניין למה לא הוא לא השתמש בחרב הלייזר שלו

דארת' ויידר בבנק, כפי שקלטו מצלמות האבטחה (דיילי מייל)

האימפריה מכה שנית - בבנק: שודד חמוש באקדח נכנס לבוש בתחפושת של דארת' ויידר לסניף בנק בניו-יורק - ודרש כסף מזומן ומיד.

הלקוחות ששהו באותו זמן בסניף הבנק לא היו מסוגלים להפסיק להתגלגל מצחוק, למרות האקדח בידו של המפקד העליון של צבא האימפריה הגלקטית. אחד הלקוחות היה כל כך בטוח שמדובר בבדיחה, עד שניגש לאביר האפל וניסה למשוך מעליו את המסכה.

למרות השעשוע הראשוני, הבינו הלקוחות מיד שמדובר בסכנת חיים. האדם בתחפושת שלף אקדח ואיים על כל מי שנמצא במקום. הלקוחות השתתקו מיד, וקיוו שאולי יש סיכוי שגם אבירי הג'דיי יגיעו לניו-יורק ויצילו אותם. בסיום הדרמה, נמלט השודד המחופש עם המזומן על גבי אופנוע - ונעלם.

משטרת ניו-יורק מנסה כעת לפתור את התעלומה ולאתר את הפאנטום שדחף את הכסף לתוך התיק ונעלם. "הוא נכנס לסניף הבנק בבוקר עם מסכה של דארת' ויידר, שכמייה שחורה וארוכה ומכנסיים בצבעי הסוואה", אמר הבלש ווליאם לאמב."מעבר לזה אין לנו הרבה פרטים".