גנב אייפון עם ג'י.פי.אס ונלכד לאחר 9 דקות

זהו כנראה הגנב חסר-המזל ביותר בסן פרנסיסקו: הורשיו טור חשב שזה טרף קל. אישה, באמצע הרחוב, עם מכשיר אייפון חדש בידה. אז הוא חטף לה את האייפון וטס עם האופניים. הורשיו לא ידע שהאישה היא מתמחה מטעם אפל שבוחנת אפליקציה חדשה - ג'י.פי.אס מובנה. תוך דקות הוא היה בידי המשטרה

אייפון. ארכיון (חדשות 2)

המקום הלא נכון, הזמן הלא נכון, האדם הלא נכון, האייפון הלא נכון: מי שגנב אייפון מידה של אישה בסן פרנסיסקו, קליפורניה, היה בוודאי בהלם כשאותר על ידי המשטרה תשע דקות בלבד לאחר הגניבה. כפי שהתברר לגנב חסר המזל, המכשיר סיפר למשטרה בדיוק איפה הוא בכל זמן נתון.

במכשיר האייפון הגנוב נעשה שימוש כדי לבחון אפליקציה חדשה של ג'י.פי.אס מובנה. האישה שהחזיקה אותו הייתה מתמחה בחברה שבנתה את התוכנה, קוביה-לאבס. המנכ"ל דיוויד קאהן שלח את המתמחה לרחוב כדי להדגים את פעילות התוכנה ואז חטף הורשיו טור את המכשיר מידה ונמלט על אופניו.

קאהן צפה במפת העיר בשידור חי, ועליה מיקומו של הטלפון. לדבריו, הוא היה מופתע כשפתאום הסימון של המכשיר החל לנוע במהירות גבוהה לאורך הרחוב. המשטרה עצרה את טור תשע דקות לאחר הגניבה, והמתמחה זיהתה אותו כאדם שלקח את הטלפון מידה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק