הבירה החזקה בעולם: 55% אלכוהול

קוראים לה "קץ ההיסטוריה", היא בלונדינית מבלגיה אבל כיום מתגוררת בסקוטלנד. זו לא תיירת עם שם מוזר, אלא הבירה החזקה בעולם, עם 55% אלכוהול. אם תשלמו 500 ליש"ט, תקבלו בקבוק של 330 מ"ל עטוף בסנאי מפוחלץ

סנאים, סמורים ובירה (the sun)

ערב טוב לך: חברה בריטית רקחה את הבירה החזקה בעולם - עם לא פחות מ-55% אלכוהול. ל"בלונד אייל" הבלגית שנושאת את השם המחייב "קץ ההיסטוריה", יש תואר נוסף: הבירה היקרה בעולם, עם 500 ליש"ט לבקבוק יחיד.

המשקה החזק הביס את הבירה השיאנית הקודמת, שנקראת "הטביעו את ביסמרק", ב-14%. הבירה הרצחנית מיוצרת בטכניקת הקפאה קיצונית, כדי לדחוס החוצה יותר מים ולעשות את המשקה עצמו אלכוהולי יותר.

כמויות אדירות של חומרי גלם נדרשות כדי לייצר בקבוק יחיד של 330 מ"ל. כמו כן, צריך לחזור על התהליך הסבוך שוב ושוב. היצרנית, חברת "ברו-דוג", תגיש את הבירה רק בכוסות וויסקי, מפני שהיא כה חזקה. דובר החברה אמר לעיתון "הסאן" הבריטי, "זו הבירה שתקבור את כל הבירות".

הסמורים והסנאים ימזגו לכם את הבירה

כבר בשנה שעברה עשתה החברה ניסיון לשבור את השיא עם בירה בחוזק של 32% שנקראה "פינגווין גרעיני טקטי", אך מבשלה גרמנית הביסה אותה עם 40%. לאחר מכן ייצרה "ברו-דוג" את "הטביעו את הביסמרק", ואנשיה בילו מספר חודשים בשכלול המשקה ושבירת השיא.

בבירה - שמבושלת בפרייסרבורג, סקוטלנד - ישנן גם תמציות ערערים וסרפדים מרמות סקוטלנד.

הבירה מוגשת בתוך בקבוקים שעשויים מחיות מפוחלצות: סמורים, סנאים וגם ארנבות, לבושים בתחפושות. שני הבקבוקים הראשונים שיוצרו נמכרו לחובב בירה מדנמרק. ואם אתם מעוניינים, תוכלו גם לרכוש את הפלא המחוזק באתר החברה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק