האם מסרה את התינוק לאימוץ "כי הוא דומה לאנס"

תושבת בריטניה נאלצת בימים אלו להגן על החלטתה לשלוח לאימוץ את התינוק שנולד לה לאחר שנאנסה. בבית המשפט היא מסבירה כי התינוק "דומה למי שאנס אותי", ומדגישה: "הוא נראה כמו מפלצת"

"הוא דומה לאנס". אילוסטרציה (AP)

"לא נפל רחוק מהעץ": תושבת בריטניה מנהלת בימים אלו מאבק משפטי מתוקשר במטרה להיפטר מהתינוק שנולד לה. הסיבה: הוא מזכיר לה את אבי התינוק - חבר משפחה שנהג לאנוס אותה מדי יום, אפילו בתקופה שהייתה בהריון.

כשהייתה האם, ששמה אסור לפרסום, בת 16, היא ילדה את בנה אך מיד מסרה אותו לאימוץ משום שלדבריה "הוא הזכיר לה את חבר המשפחה". רשויות החוק לא אהבו את המהלך, ומשפט נפתח בנושא. "לא רציתי את התינוק", היא אמרה לחבר השופטים. "לא אהבתי אותו ולא רציתי אותו בגלל שהוא היה דומה לאנס. התינוק נראה כמו מפלצת".

"בבית החולים הכריחו אותי להאכיל אותו ולהניק אותו", הוסיפה האם במשפטה. "אך שום קשר לא נוצר ביננו". לאחר מכן הועבר התינוק לטיפול שירותי הרווחה.

"זה מה שצריך לעשות לנשים"

הנאשם בכל מעשי האונס הוא האוורד פארל (61), שהכיר את משפחתה של האם במשך 14 שנים. במהלך המשפט סיפרה האם כיצד נהג לאנוס אותה פעם אחר פעם, תוך שהוא מסביר לה כי "זה מה שצריך לעשות לנשים". המקרים חזרו על עצמם גם בתקופה שהייתה בהריון - ממנו.

המשפט התקשורתי ממשיך להתנהל בימים אלו בבריטניה. האם מצדה ממשיכה לנסות ולשכנע מדוע היא רוצה להיפטר מהתינוק, בעוד שחבר המשפחה מנסה להתגונן מפני תביעת האונס.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק