המרגלת הלוהטת: בקרוב הספר והסרט?

אחרי שעזבה את ארה"ב בסערה, המרגלת הלוהטת אנה צ'פמן מחפשת עבודה חדשה. אך נראה שהתקשורת האמריקנית מוטרדת לא פחות מעיסוקיה החדשים של צ'פמן ומדווחת על מהלכים של מי שכונתה "נערת בונד" לכתיבת ספר על חוויותיה כמרגלת. אחד המעריצים מציע לה לא לדאוג לפרנסה: "תמיד ישמחו לקנות תמונות שלך בפלייבוי", כתב לה

 המרגלת הלוהטת אנה צ'פמן אמנם כבר שבה למולדתה בעסקת חילופי המרגלים שהתבצעה בין רוסיב וארצות הברית, אך התקשורת האמריקנית ממשיכה לעסוק בחייה של המרגלת היפה ואף דואגת להתעניין בעיסוקיה העתידיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מפרשת המרגלת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

צ'פמן, שנעצרה בחודש שעבר בארצות הברית בחשד לריגול לטובת רוסיה, זכתה לפרסום הרב ביותר מבין 11 חברי החוליה שנעצרה, וכעת כשעזבה את ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות, היא מחפשת מקור הכנסה נוסף.

לפי הדיווח בניו יורק פוסט, המרגלת הסקסית בת ה-28 שזכתה לכינוי נערת ג'יימס בונד, עסוקה בחתימת חוזה בשווי 250 אלף דולר, כשהיא דורשת שהכסף יועבר לחשבון נאמנות בבנק שוויצרי. לדברי מקורות המעורבים בעסקה, צ'פמן מקווה שסיפור חדירתה ללב החברה האמריקנית יתורגם לרב מכר שיהפוך בהמשך לסרט שובר קופות. אמנם על פי הסכם השחרור, היא מחויבת לשמור על סודיות בכל מה שקשור לעבודתה, אך עורך הדין שלה רוברט באום מסביר כי יש קושי לאכוף את האיסור לאחר שיצאה מגבולות ארצות הברית.

"אם לא תמצאי עבודה - פלייבוי תשמח להעסיק אותך"

מאמר שפורסם בעיתון הניוזוויק האמריקני רומז שצ'פמן תחל בקריירה פוליטית בארץ מולדתה. חבר המפלגה הליברל דמוקרטית ברוסיה אלכסנדר פוטפוב צוטט כשהוא אומר כי "יעשה הכל כדי לקדם את מועמדותה של צ'פמן בבחירות הבאות לפרלמנט הרוסי שצפויות להתקיים בעוד כשנתיים, אם צ'פמן תביע נכונות לכך".

ואם כל זה לא יעבוד, מעריציה של צ'פמן היפה מציעים לה אפשרות נוספת להרוויח כסף. "אל תדאגי אנה, העניינים יסתדרו עבורך", כתב אוהד של המרגלת על הדך שלה במקבילה הרוסית לרשת הפייסבוק. "אחרי הכל, פלייבוי תמיד יסכימו לשלם לך המון כסף עבור כמה תמונות שלך".