צפו: רגעי האימה בלונה פארק הרוסי

בילוי בלונה פארק ברוסיה הפך לחוויה מפחידה לאחר שאחד הכבלים שהחזיק את מתקן "החץ" נקרע. באותו רגע היו על המתקן כ-10 אנשים, בהם ילד קטן שנותרו תלויים באוויר במשך כחצי שעה, עד שחולצו לבסוף בשלום

אחרי שתשמעו את הסיפור הבא ותצפו בתמונות, לא בטוח שתרצו לבקר בקרוב בלונה פארק. הסיוט של כל מבלה בפארק הוא שפתאום משהו יקרה והנסיעה על המתקן - המפחידה גם כך - תסתיים באסון. אסון כזה כמעט וקרה אתמול ברוסיה.

השעה הייתה שבע בערב, עשרה בני אדם, בהם גם ילד, עלו על המתקן שזכה לכינוי "הטיל" בסנט פטרבורג. במהירות עצומה ובגובה רב, התגשם הסיוט - אחד הכבלים של המתקן נקרע. מזל ש"הטיל" מחובר בשלושה כבלים, כי אם לא היה כך, לא בטוח שהיו לעשרה מה לספר לחברים ולמשפחה. בזווית אנכית מצאו עצמם המשתתפים תלויים בין שמיים לארץ בגובה של שבעים מטרים מעל האדמה.

בהתחלה נשמעו צרחות, אחר כך רק שקט. חצי שעה היו תלויים כך העשרה, עד ש"הטיל" הונמך אט אט, וצוות החילוץ החל להוציא את המבלים ההמומים. מה שיכול היה להיגמר רע מאוד, הסתיים רק עם זיכרונות מפחידים - העשרה אפילו לא נשרטו. "זה הרגיש כאילו זה נמשך לנצח", סיפרה טטיאנה רגעים אחרי שרגליה חזרו לאחוז בקרקע.

שני צוותי חקירה הוקמו כדי לבדוק את התקרית, אך ההערכה היא כי החום הכובד הפוקד את האזור גרם לריכוך הכבלים עד לשבירתו של אחד מהם. מנהלי הפארק בטח לא ירצו לזכור, אך רק לפני שנתיים נערה בת שתים עשרה נפגעה באורח קשה בתאונה טרמפולינה שבדיוק כמו אמש אירעה בעקבות כבל שנקרע.

 רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק