נקמתה של אנגלה מרקל: אכלה את "אחיו של פול"

קנצלרית גרמניה התארחה השבוע אצל נשיא רוסיה דמיטרי מדבדב וזכתה לסעודה משביעה ומספקת במיוחד. במהלך הארוחה החגיגית אכלו השניים את מי שמדבדב הגדיר כ"אחיו של התמנון פול". מי אמר נקמה ולא קיבל זרוע?

גרמניה והתמנון - שלב הנקמה: מנהיגי המדינות רוסיה וגרמניה שנועדו השבוע החליטו לפתוח את פגישתם בארוחת פירות ים, בה הוגש בין היתר מה שהם כינו כ"אחיו של פול התמנון הנביא".

בסעודה מפוארת, בה נכחו אנגלה מרקל ודמיטרי מדבדב, הוגשו מטעמים רבים בהם גם זרועות תמנון, אולי רק כדי להזכיר למנהיגה הגרמנית את החיה שניבאה את ההפסד הצורם של נבחרתה במונדיאל.

סגנו של ראש ממשלת גרמניה שלקח חלק באירוע שנערך יום לאחר מכן עם המנהיגים, לא התאפק ואמר לנוכחים כי הוא מאשים את פול התמנון במפלה הכואבת ובהפסד גביע העולם.

 "את יודעת על איזה פול אני מדבר"

"אני עודדתי את גרמניה וראיתי שגם את תמכת בהם", אמר ויקטור זובקוב למרקל והוסיף, "אלמלא פול, ואת יודעת על איזה פול אני מדבר, הכל היה מסתיים כשורה". מיד אחר-כך נזכר מדבדב ואמר בקול: "אכלנו את אחיו של פול אתמול בסעודה".

מדבדב הוסיף כי הוא אינו רוצה לפגוע באף אחד, אך רוב הרוסים תמכו לאורך הטורניר בנבחרת גרמניה , והם יודעים את מי ניתן להאשים בהפסד הנבחרת".

הכתבה המלאה על פול התמנון תשודר הערב באולפן שישי

 רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

ספרד אלופת העולם - סיקור מיוחד:

ויווה אספניה: צפו בחגיגות במדריד

צפו: איקר קסיאס חוגג עם חברתו העיתונאית

צפו: הפורץ הסדרתי נבלם בדרך לגביע

צפו בקליפ התחזיות של פול התמנון

מדהים: המונדיאל בתלת מימד