ארה"ב: קיימה סקס בנהיגה - והתנגשה בעץ

נהגת אמריקנית אספה טרמפיסט אלמוני, קיימה איתו יחסי מין תוך כדי נהיגה והתנגשה בעץ. היא נטשה את הרכב, וכשהשוטרים הגיעו לביתה היא שיקרה וטענה שהמכונית בכלל נשדדה ממנה באיומי אקדח

המכונית התנגשה בעץ. ארכיון (חדושת 2)

מסוכן לבריאות: משטרת ארצות הברית טוענת כי אישה דיווחה להם שמכוניתה נשדדה ממנה באיומי אקדח, רק כדי לכסות על העובדה שהרסה את המכונית בזמן שקיימה בה סקס תוך כדי נהיגה במושב הנהג.

מכוניתה של שרה בלאס בת ה-23 נמצאה נטושה ומרוסקת בתוך עץ בניו-ג'רזי. לאחר בדיקה ראשונית ובדיקת בעלות לרכב הגיעה המשטרה הגיעה לביתה של בלאס, שם הבחינו בכך שידה מקובעת בגבס. הצעירה סיפרה לשוטרים ששברה את ידה כשאלמונים חטפו את רכבה תוך כדי איומים על חייה באקדח.

מהר מאוד התגלו סתירות בעדותה של בלאס בנוגע לשוד. לאחר שהשוטרים הבינו כי הגורם לתאונה הוא אחר הם חקרו את הצעירה, וכעבור זמן היא נשברה והודתה במעשה. לדבריה, היא נתנה טרמפ לגבר שאינה מכירה ובמהלך הנסיעה החלו העניינים בניהם להתחמם.

בלאס סיפרה מעט בבושה לשוטרים כי היא והטרמפיסט החלו לקיים סקס במושב הנהג בזמן הנסיעה, וזה מה שהביא לאיבוד השליטה על המכונית. למרות הודאתה השוטרים החליטו לעצור אותה בחשד לנתינת דיווח שקר.