כבר לא בעלת החזה הגדול בעולם

ספק אם זכרתם את פניה של הדוגמנית שיילה הרשי בת ה-30 מטקסס. למרות יופיה, סביר להניח שתזהו אותה בגלל התואר שבו החזיקה עד היום: מנותחת החזה הגדול בעולם. לאחרונה היא נאלצה להסיר את השתלים העצומים בגלל קשיי נשימה ולחץ שחוותה באזור החזה. אז אמנם היא לא מחזיקה בשיא גינס - אבל לפחות היא נשארה בחיים

כבר לא מסתובבת בחזה מורם: הדוגמנית שיילה הרשי, בעלת החזה הגדול בעולם, הזדקקה לניתוח מציל חיים לאחר שהתגלה זיהום בסיליקון שהושתל בשדיה.

רוצים לקבל  עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

הרופאים בישרו לה שאם לא תוציא את השתלים מגופה, הזיהום עלול לחדור אל מערכת הדם שלה ולגרום למותה. הרשי עצמה התקשתה לנשום בעקבות הזיהום, וסבלה מכאבים רבים באזור החזה.

בת ה-30 מטקסס עברה בחייה השתלות רבות, כשהאחרונה שבהן בוצעה לפני מספר חודשים. הניתוח נערך בברזיל בגלל סירוב הרופאים המקומיים, ובו היא הוסיפה ארבעה ליטרים של סיליקון לחזה. בכך היא שברה למעשה את שיא הגינס של המוגדלת הקודמת, והוסיפה לעצמה את התואר הנכסף שמעמסה לא קלה בצדו: האישה בעלת החזה הגדול ביותר בעולם. כעת, כאמור, התואר נלקח ממנה בעל כורחה.

שיילה סיפרה כי היא מתאוששת בימים אלו מהניתוח שנערך בבית החולים ביוסטון ושמצבה טוב. כעת לאחר ששדיה הוקטנו שיילה אומנם לא מחזיקה יותר בשיא גינס, אך היא יכולה להתנחם בכך שחייה ניצלו.