רשת CNN מסכמת את תופעת פול התמנון

המונדיאל נגמר, אבל השיגעון סביב פול התמנון רק מתחיל: לאחר שניחש 8 תוצאות משחקים מתוך 8 וניבא את זכייתה של ספרד, הפך פול התמנון לסלב עולמי של ממש. יש לו עשרות אלפי מעריצים בפייסבוק, כותבים לו שירים, והוא מקבל הצעות עבודה בתור "מגיד עתידות". אפילו רשת החדשות CNN התגייסה עם כתבת פרופיל מיוחדת

בזמן שקפטן נבחרת ספרד הניף את גביע העולם בשתי ידיו או אפילו ביד אחת, פול שלח את שמונה זרועותיו וליפף את הגביע שלו – בחיוך גדול.
 
תגלית "הנביא הימי" מסעירה את התקשורת העולמית כבר כמה שבועות. בסוכנויות הידיעות מדווחים כי הוא פרש מספורט לאחר שחזה בהצלחה 8 ניסיונות  מתוך 8, ולאחר שקיבל את התואר "תמנון השנה" - יש לו אפילו דף משלו ברשת פייסבוק.
 
אז איך הוא עושה את זה? אין לנו מושג, האחראים על האקווריום הניח את אותה הכמות של המזון - חשופיות - בכל אחת מקופסאות המזון. פול בחר במנצחת בכל פעם ופעם. אחרי 8 תחזיות נכונות – השליכו אל האקווריום את הפרס של פול: דגם מוקטן של גביע העולם.

בפעם האחרונה שראינו תמנון מגיע לכותרות, הייתה כשאחד מהם תפס מצלמה של צוללן. התמנון ההוא הפך לתמנון הצלם הראשון בהיסטוריה. הוא צילם בעיקר תמונות מטושטשות של עצמו לפני שהצוללן  הצליח לקחת לו את המצלמה, אבל כל תשומת הלב השתלמה לפול כשהוא השתמש בכלי שלו.

אפשרויות קריירה: מגיד עתידות?
 

לפחות פול לא עשה את מה שדולפין יפני  עשה באקווריום שלו – הוא קפץ אל מחוץ לבריכה. חלק מהאנשים חשבו שזהו ניסיון בריחה, הדולפינים התקרבו כדי לראות את ההתרחשות, ומפעילי האקווריום אמרו לעיתון ה"דיילי מייל" שזו נקבת דולפין והיא סובלת משריטות קלות. "היא פשוט שיחקה וקפצה מחוץ לבריכה בטעות", אמרו אנשי האקווריום. הם השתמשו במנוף כדי להחזיר אותה לבריכה. 

לעומת הדולפין, פול לא הולך לשום מקום, זאת למרות שורה של הצעות מחברות שרוצות אותו כדי שיחזה תוצאות של אירועים ספורטיביים או או אפילו כדי שישמש כ"מגיד עתידות".
 
ברור שלפול יש כבר שיר משלו: "פול, פול, אנחנו אוהבים את פול התמנון, פול הוא התמנון שאנחנו אוהבים". או בגירסה אחרת: "פול פול אנחנו אוהבים את פול אנחנו אוהבים אותך, אל תדאג – פול על הגביע, ולא על הצלחת".

רוצים לקבל עוד עדכונים על המונדיאל? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

ספרד אלופת העולם - סיקור מיוחד:

ויווה אספניה: צפו בחגיגות במדריד

צפו: איקר קסיאס חוגג עם חברתו העיתונאית

צפו: הפורץ הסדרתי נבלם בדרך לגביע

צפו בקליפ התחזיות של פול התמנון

מדהים: המונדיאל בתלת מימד