צפו בקבלת הפנים לנבחרת הולנד

למרות שחזרו בלי הגביע, התקבלו שחקני נבחרת הולנד בתשואות רבות על ידי האוהדים. השחקנים נישאו על גבי סירות ששטו בנהג האמסטל באמסטרדם ונופפו להמונים. צפו בקטע מקבלת הפנים הרטובה

למרות ההפסד בגמר, הם עדיין מתקבלים בברכה: בשעות אחר הצהריים התקבלו שחקני הולנד בחגיגה צנועה לאורך נהר האמסטל באמסטרדם. במקום היו גם מאות אוהדים שקיבלו את השחקנים בתשואות, אך גם בעצב. השחקנים נישאו במרכז התעלה על גבי סירות ומנופפים לאוהדים.

אתמול חגגו בספרד באקסטזה, 24 שעות לאחר המשחק הגדול שזיכה אותם באליפות העולם.  מאות אלפים יצאו לחגוג ברחובות לאחר שנחתו השחקנים, יחד עם הגביע העולמו בו זכו. עשרות אלפי בני אדם הגיעו לנמל התעופה "ברחאס" במדריד כדי לקבל את פניהם של חברי הנבחרת המאושרים. 

מי שהתרגשו במיוחד מההישג ההיסטורי הם עיתוני הספורט המרכזיים בספרד, בהם ה"אס" וה"מארקה", שסיכמו את המשחק החל משלשום בלילה בכותרת "campeones" - אלופים בספרדית. את שערי העיתונים עיטרו הבוקר תמונותיהם של גיבורי הניצחון מאמש, החל מהשוער קסיאס, דרך חוליית ההגנה המרשימה בראשות פויול, ועד לחוליית ההתקפה שהגיעה לשיא בדיוק ברגע הנכון - כדי להביא את הגביע לספרד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על שידורים חיים בלעדיים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ספרד אלופת העולם - סיקור מיוחד:

צפו: העולם כולו מתרגש עם ספרד

ויווה אספניה: צפו בחגיגות במדריד

צפו: איקר קסיאס חוגג עם חברתו העיתונאית

צפו: הפורץ הסדרתי נבלם בדרך לגביע

צפו בקליפ התחזיות של פול התמנון

מדהים: המונדיאל בתלת מימד