ניו זילנד: כלב ירה בישבנו של אדם

חברו הטוב ביותר של האדם? לא בטוח בכלל. גבר בן 40 מניו-זילנד לא תיאר לעצמו שהוא ייאלץ להתגונן מפני כלבו האהוב שהיה חמוש ברובה ציד טעון. השניים בילו יחדיו בטיול צייד, אולם הכלב קפץ לפתע על הנשק, ו"צלף" בישבנו של הבעלים. האיש פונה לבית החולים ומצבו יציב, גם לכלב שלום

לאיש ולכלב שלום. אילוסטרציה (חדשות 2)

כלבי אשמורת: גבר ניו-זילנדי בן 40 אושפז בבית החולים במצב יציב, לאחר שנורה בישבנו על ידי הכלב המשפחתי. הכלב קפץ על רובה טעון, ופלט כדור שפגע במדויק בישבנו של הבעלים.

התקרית המוזרה התרחשה ביום שבת האחרון, בשעה שהאיש יצא יחד עם עוד שלושה חברים לצוד חזירים בצפון ניו זילנד, אולם טיול הציד לא נמשך זמן רב: בעליו של הכלב ישב במושב האחורי של רכב השטח, כשכלבו קפץ מהמקום ודרך ללא כל התראה על רובה הציד שהיה מוטל לצדו. הקליע שנפלט מהנשק פגע בישבנו של הבחור המסכן.

כוחות הצלה שהוזעקו למקום טיפלו באיש והעבירו אותו במסוק לבית החולים הסמוך למקום האירוע. לאחר ניתוח קצר יחסית, ומבלי שנשקפת סכנה ממשית לחייו, נשלף הקליע מישבנו של האיש.

לאחר הניתוח הסביר האיש לשוטרים שלא ידע שהרובה טעון, והם הסתפקו באזהרה בלבד. הוא מצדו, יחשוב כנראה פעמיים אם לקחת שוב את כלבו לטיול הציד עם החבר'ה.