איים על אמו באקדח כי סירבה לגהץ את בגדיו

הילד בן 29: גבר מארה"ב התעצבן על אמו כיוון שלא הסכימה לגהץ את בגדיו. הוא צעק עליה שמדובר ב"עבודה של נשים", וכשסירבה הוא כלא אותה בבית באיומי אקדח במשך 6 שעות מורטות עצבים. האם הצליחה לחמוק מבית המשפחה ורצה מיד לתחנת המשטרה. האיש נעצר וצפוי לעמוד למשפט בגין תקיפה בנסיבות מחמירות וכליאה

עבודה נשית? (חדשות 2)

ילד של אמא? גבר בן 29 איים על אמו באקדח והחזיק אותה כבת ערובה מכיוון שלא הסכימה לגהץ את בגדיו. הדרמה מורטת העצבים התרחשה במשך שש שעות בהן איים הבן על אמו באקדח, עד שהצליחה לברוח לתחנת המשטרה.

רוברט אדוורד, תושב העיירה וילה ריקה שבג'ורג'יה, יעמוד למשפט בגין אותם מעשים, ויואשם בעבירות של תקיפה בנסיבות מחמירות וכליאת שווא של אימו. "הוא התעקש שגיהוץ היא עבודה נשית שחייבת להיעשות על ידי אמו", סיפר השריף המקומי מארק גריפית. כשהאמא העיזה להתנגד ולומר "אני לא מגהצת לך את הבגדים, תגהץ בעצמך", הוא איבד את עשתונותיו.

אדוורד שלף את האקדח וחטף מאמו את מפתח הבית ומכשיר הטלפון הסלולארי שלה. הוא סרב לתת לה לברוח מהבית במשך שש שעות ארוכות, כאמור. "אימו בת ה-51 הצליחה לבסוף לברוח לעבר תחנת המשטרה ללא פגע", מספר השריף. השוטרים מיהרו להגיע לבית ולעצור את הבן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק