במיוחד לשרב: חזייה מונעת הזעה

מה הייתן אומרות אם היינו מבשרים לכן שהמציאו חזייה שגם מרימה את החזה - וגם מבטיחה שתזיעו הרבה פחות בקיץ? יצרנית הלבשה תחתונה בבריטניה הכריזה בחזה מורם על חזייה חדשה שעשוייה חרוזים זעירים, שאינם אוגרים חום באזור שמתחת לחולצה. הצרכניות הבריטיות כבר נוהרות לחנויות במטרה להבטיח לעצמן קיץ קריר יותר

גם נוחה וגם קרירה? (הסאן)

מי מאיתנו לא מכירה את העול הכרוך בלבישת חזיות? מלבד המחיר היקר שלהן, מדובר בפריט לא נוח במיוחד שמוסיף שכבה נוספת ולוחצת בימות הקיץ החמים. עיתון ה"סאן" הבריטי מדווח על חזייה חדשה שנמכרת החל מהיום בחנויות ומצליחה להסעיר את הצרכניות בבריטניה.

אחרי אין ספור ניסיונות לעצב את החזה בתוך אביזר האופנה הזעיר - מגיעה לשוק חזייה חדשה שיצרניה מבטיחים כי היא מביאה עמה בשורה חדשה בתחום ההלבשה התחתונה. פנים החזייה עשוי מחרוזים זעירים שנצמדים לחזה ומעניקים לו תבנית קשיחה שמעצבת אותו היטב מבלי למעוך אותו.

אך מלבד העיצוב, ישנו חידוש נוסף בחזייה: החרוזים מחליפים את הריפוד המסיבי שמצוי בחזיות רבות, ומבטיחים טמפרטורה נוחה יותר מתחת לחולצה כיוון שאינם צוברים חום כמו סיליקון או ריפודי בד למיניהם.

החזיות יוצעו למכירה ברשת חנויות הסקס "אן סאמרס" תמורת 22 יורו והמשווקים מוסרים שיש גם מסר בריאותי חשוב מאחורי חזיית החרוזים: "אנחנו מציעים פיתרון אולטימטיבי שיימנע מנשים רבות לשכב תחת סכין המנתחים", אמרו בגאווה.

רוצות לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק