קסיאס נישק גם את הגביע - וגם את החברה

דקות לאחר הזכייה בגביע העולמי התפנה הקפטן הספרדי איקר קסיאס לריאיון בטלוויזיה הספרדית. מי שריאיינה אותו הייתה לא אחרת מאשר בת זוגו הצמודה, העיתונאית שרה קרבונרו, מי שבפתיחת המונדיאל הואשמה שהיא ה"אחראית" להפסד לשוויץ. קסיאס ניצל את ההזדמנות לאחר חודש שלם בו לא ראה את אהובתו, ונישק אותה בתום הריאיון

חתם בנשיקה: בעוד שבישראל כדורגלני הצמרת מתהדרים בבנות זוג מעולם הדוגמנות, בחר לו השוער והקפטן הספרדי איקר קסיאס לקיים קשר זוגי הדוק דווקא עם עיתונאית, שרה קרבונרו. קרבונרו היא אחת מעיתונאיות הספורט המובילות בספרד, ומתוקף תפקידה נשלחה לסקר את משחקי הגביע העולמי מטעם אחד מערוצי הטלוויזיה בספרד.

אתמול, דקות מעטות לאחר שהניף את גביע העולם הנכסף, התפנה קסיאס להתראיין לטלוויזיה הספרדית, כאשר המראיינת הייתה לא אחרת מאשר קרבונרו. זוג האוהבים לא זכה להתראות יותר מדי במהלך החודש האחרון, ועל פי הריאיון - נראה כי השוער הספרדי התגעגע מאוד לאהובתו.

בסיום הריאיון קסיאס פשוט נישק את חברתו - צעד לגיטימי לכל הדעות, גם כאשר החברה היא עיתונאית. בסיכומו של דבר, קסיאס ימשיך בימים הקרובים לקחת עימו את הגביע העולמי לכל מקום אשר יילך, ומי בכלל זוכר שקרבונרו הואשמה בגרימת ההפסד היחיד של ספרד במונדיאל הזה, לנבחרת שוויץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

הגביע העולמי - סיקור מיוחד:

ויווה אספניה - ספרד אלופת העולם

צפו בקליפ התחזיות של פול התמנון

מדהים: המונדיאל בתלת מימד

שונאים וובוזלות? התרחקו מיוטיוב

20 שנה אחרי: שיר המונדיאל מתעדכן