בריטניה: אישה מתה במהלך צפייה בסרט פורנו

ניקולה פגינטון בת ה-30 נמצאה ללא רוח חיים כשהיא עירומה במיטתה לאחר שחטפה התקף לב. השוטרים שהוזעקו לדירתה מצאו לצד גופתה מחשב נייד - ובו, למרבה התדהמה, סרט פורנו מתנגן. כעת חושפים החוקרים: היא מתה בשל הפרעה בקצב הלב שככל הנראה נגרמה מעוררות מינית

מתה בעקבות התעוררות מינית. פגינטון (דיילי מייל)

אישה בת 30 מבריטניה שעבדה כאומנת סיימה את חייה בנסיבות מביכות למדי. לאחר שנמצאה מתה בביתה לפני מספר חודשים, אתמול פורסם לראשונה שסיבת מותה הייתה - התרגשות יתר שנבעה מצפייה בסרט פורנו.

ניקולה פגינטון נמצאה בחודש אוקטובר האחרון כשהיא עירומה במיטתה ללא רוח חיים . לאחר בדיקה ראשונית שערכו השוטרים בביתה התגלה לצידה מחשב נייד ובו חומר חומר פורנוגרפי, וגם צעצוע מין רוטט.

"הפעילות שקדמה לאירוע היא זו שאחראית למותה"

הפתולוג שבחן את גופתה של פגינטון סיפר היא לקתה בהתקף לב בעקבות הפרעה שחלה בקצב הלב, הנוצרה ככל הנראה בשל התעוררות מינית. בנוסף הוא העריך כי הפעולה שביצעה לפני מותה, היא זאת שגרמה להתקף הקטלני ואמר: "אנחנו מעריכים כי הפעילות שקדמה לאירוע היא זו שהייתה אחראית למותה".

הבלשים שחקרו את המקרה סיפרו כי הגיעו לביתה של פגינטון לאחר שהמעסיקה שלה שהגיעה לבקרה, הזעיקה אותם בדחיפות. היא סיפרה לשוטרים כי ראתה מבעד לוילונות הדירה את פגינטון שכובה על המיטה כשהחתול שלה, שוכב להנאתו על החזה שלה. לדבריה, "מיד נדלקה לה הנורה האדומה".

לאחר שפרצו השוטרים לדירה, הם גילו כי היא ללא רוח חיים. על פי עדותם, כאשר נכנסו לחדרה סרט פורנו עדיין התנגן במחשב הנייד שהיה לצידה.