לקראת הגמר: כל הניחושים של פול התמנון

כל פגיעה מלמיליאן: אם מישהו פיקפק עד כה בתחזיות המונדיאל של פול התמנון, אין ספק שהוא התבדה עם כל ניחוש וניחוש, כשהתברר שאין לזלזל בזרועותיו של התמנון שהפך לאימת הנבחרות בגביע העולמי. הערב, כזכור, מהמר פול כי הזוכה הגדולה תהיה ספרד. צפו בתזכורת מכל הניחושים של התמנון הגרמני עד היום

השאלה שמעניינת מיליוני אוהדי כדורגל ברחבי העולם לקראת הערב, למעט זהות הזוכה במונדיאל, היא האם פול - התמנון הגרמני בעל יכולות הניבוי - יעשה את הבלתי אפשרי וייצא עם זרועותיו על העליונה פעם נוספת? כזכור, התמנון שפגע בתחזיותיו בכל משחק אפשרי, הימר כי בתום משחק הגמר הערב יפצחו הספרדים בריקוד פלמנקו סוער ברחובות.

עד היום פול הוכיח שאין לזלזל בניחושים שלו, כשהצליח לחזות את כל תוצאותיה של נבחרת גרמניה במונדיאל האחרון, כולל ההפסדים לסרביה ולספרד. לאחר משחק חצי הגמר, בו הפסידה הנבחרת הגרמנית 1:0 לספרד משער בנגיחה של קרלס פויול, קראו מספר אוהדים גרמנים להרוג את פול המסכן ולהכין ממנו סעודת מלכים.

לקראת משחק הגמר, אתם מוזמנים לצפות בקליפ מיוחד עם כל הניחושים הנכונים של רב הזרועות הגרמני עד כה. משלב הבתים ועד - אולי - לשלב הגמר. עם זאת, יש להזכיר כי עד עכשיו הצטיין פול בניחושים שנוגעים למשחקים של נבחרת גרמניה. אך בגמר משחקים הספרדים מול ההולנדים. האם צפויה סנסציה הולנדית?

עוד בנושא הנביא בעל שמונה הזרועות:

האם לפול התמנון קם מתחרה מבית?

בדרך לצלחת? גרמניה דורשת להרוג את פול

התמנון הגרמני מהמר דווקא על ספרד