הרופאים הצילו את איש האלמוג

במשך שנים רבות התבודד גבר סיני בן 38 שהפך ל"איש האלמוג". גידולים שהחלו לצמוח על גופו מאז היה בן 13 הפכו את עורו לדמוי אלמוג והפחידו את מי שראה אותו. היום יכול אישה האלמוג לחיות לראשונה חיים נורמלים, לאחר שהרופאים הצליחו להסיר את הגידולים בעזרת טיפול מיוחד

איש האלמוג בבית החולים (חדשות 2)

איש האלמוג נרפא? לין טיאנזהון, הידוע יותר בכינויו "איש העץ", או "איש האלמוג", שסבל ממחלה שגרמה לגידולים בצורת עץ ושורשים להופיע על עורו, החל להבריא לאחר טיפול רפואי חדשני שקיבל.

לין בן ה-38 מתגורר בדרום סין וכבר מגיל צעיר התרגל לכך שאנשים צורחים מפחד כאשר הם רואים אותו. בגיל 13 החל העור על כל חלקי גופו להתקשות. "העור הפך בהדרגה לקשה ומחוספס, עד שכבר לא יכולתי לכופף את הידיים והרגלים. זה היה מאוד מפחיד", הוא מספר.

סיפורו העגום של האיש שנאלץ לחיות חיי בדידות, פורסם בהרחבה בכל העולם. הוא הפך לנזיר והסתתר בבית משפחתו אחרי שכל חבריו, שכניו ומכריו הפנו לו עורף. הוא נודה לחלוטין מחברת בני אדם וכבר עמד לאבד כל תקווה.

משיל את הקליפה

אך כעת, טיפול חדשני שפותח במרפאת עור מיוחדת מתחיל לשפר את מצבו. תודות להם, כל מה שנשאר על עורו הם מספר כתמים דהויים שמזכירים לו עד כמה נוראית הייתה אותה מחלה.

"הוא עשה התתקדמות אדירה", אמר נשיא בית החולים בו נמצאת המרפאה, ד"ר ליו יונהונג. "עדיין דרושים טיפולי רדיותרפיה נוספים, ונראה שלעולם ישארו הצלקות שיזכירו ללין את חייו הקודמים", הוסיף הרופא.