ההחלמה המדהימה של בן ה-3 מהכוויות הקשות בפניו

איסמברד אבוטס היה בן שנה וחודש כשהפיל בטעות כוס תה רותחת על פניו - מה שגרם לכוויות קשות בשליש מפלג גופו העליון. מאז הוא החל בתהליך שיקום מדהים, ולהפתעת רופאיו החלים כמעט לחלוטין מהכוויות - כשכמעט אין זכר לצלקות הקשות. הסיפור המדהים של הפעוט הבריטי בן ה-3

איסמברד אבוטס. החלמה מדהימה (דיילי מייל)

הוריו של איסמברד אבוטס בן השלוש חשבו שפני המלאך המקסימות שלו לא ישובו להיראות כפי שהיו, לאחר ששפך בטעות על פניו תה רותח לפני כשנה וחצי. אך הילד הבריטי הפתיע אפילו את רופאיו - והחלים לחלוטין מהכוויות הקשות בפניו.

בספטמבר 2008, כשהיה בן שנה וחודש בלבד, נכווה אבוטס קשה מאוד, לאחר שהפיל בטעות כוס תה רותחת - על פניו. 32% מפניו ופלג גופו העליון נכוו קשות, והרופאים סברו כי הוא יסבול מצלקות בולטות כל חייו, שיגרמו גם לזיהומים חוזרים בגופו.

"חשבנו שאנחנו הולכים למות"

ואולם, כבר בחלוף עשרה ימים הוא שוחרר מבית החולים לביתו - ומשם החל תהליך מדהים של שיקום והתאוששות מהתאונה הקשה. הוא טופל בשיטה חדשנית בנפגעי כוויות קשות, שגרמה לו להחלים כמעט מכל הכוויות בפניו.

הוריו, ששוחחו אמש עם התקשורת הבריטית, הודו על מאמצי הרופאים להציל את בנם הצעיר מבין חמישה, והזהירו הורים אחרים: "אל תסתובבו ליד ילדיכם עם משקאות חמים. כשראינו מה שקרה, חשבנו שאנחנו הולכים למות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק