התמנון צדק: ספרד בגמר המונדיאל

פול התמנון הגרמני קיבל פרסום חובק עולם לאחר שחזה עד היום בדיוק רב מי תהיה המנצחת בכל משחקיה של גרמניה במונדיאל. בתחילת השבוע הוא עורר סערה בגרמניה כשחזה שספרד תנצח. הלילה התברר כי פול התמנון לא טועה אף פעם: ספרד תפגוש את הולנד בגמר המונדיאל ביום ראשון, גרמניה תסתפק במשחק על המקום השלישי

נבחרת ספרד עלתה לגמר המונדיאל. אם אתם נמנים על גולשי חדשות 2 באינטרנט, יכולתם לדעת את זה כבר אתמול, כשפרסמנו את התחזית של פול התמנון שקבע את זהות המנצחת בתחילת השבוע.

התמנון הגרמני, שזכה לתהילת עולם לאחר שהצליח לחזות בצורה מדויקת את המנצחות במשחקי המונדיאל, חזה שחורות לקבוצה של מולדתו הגרמנית ועורר סערה גדולה בגרמניה. יש אפילו שהציעו להראות לו את הדרך היישר אל סיר הבישול ומשם לצלחת.

כמו תמיד, הוכנסו לאקווריום שלו שתי קופסאות, האחת עם דגל ספרד והשנייה עם דגל גרמניה. בכל אחת מהן הכינו עבורו מזון, כשהקופסה הראשונה אותה פול פותח - היא המנצחת החזויה. התמנון המוכשר לא היסס - וניגש מיד לאכול בתיאבון מהקופסה ה"ספרדית", למגינת ליבם של יואכים לב והנבחרת הגרמנית. הלילה גילינו שפול, כמו תמיד - צודק.

ארגוני בעלי החיים דורשים: שחררו את פול

מי שלא מתלהב מהגימיק הם ארגוני זכויות למען בעלי חיים. "כדי שפול יוכל ליהנות ולחגוג גם הוא בשבת ולא רק חובבי כדורגל, אגודת PETA גרמניה דורשת לשחרר אותו מיידית", כך נמסר בהודעה שפרסם הארגון.

"פול תקוע באקווריום קטן ואנו חושבים שהוא צריך להיות בים. תמנונים הם בין היצורים החכמים ביותר, הם מסוגלים לבצע תהליכי מחשבה מורכבים ויש להם זכרון לטווח קצר וארוך", אמרה ביולוגית מטעם ארגון PETA.

דובר מטעם הארגון המחזיק בפול התמנון מתנגד לשחרור לים: "בעלי חיים שנולדו בשבי רגילים לכך שמאכילים אותם ואין להם ניסיון במציאת אוכל בעצמם", אמר והוסיף, כי "אם ישוחרר - רוב הסיכויים שימות".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק