הכומר גנב 1.3 מיליון דולר כדי לממן נערי ליווי

במשך שבע שנים הצליח הכומר קווין גריי מקונטיקט "להעלים" 1.3 מיליון דולרים מבלי שאיש שם לב. לאחר שהוצא נגדו צו מאסר, הכומר בן ה-64 הסגיר עצמו למשטרה ואז נחשפה רשימת ההוצאות של הכסף הגנוב: נערי ליווי, חדרים בבתי מלון ובגדי מעצבים אותם רכש עבור הגברים שסיפקו לו שירותי מין

תמונות המעצר של הכומר קווין גריי (חדשות 2)

מעצרו של הכומר הקתולי קווין גריי מקונטיקט מסעיר את עולם הכמורה ואת התושבים ארצות הברית כולה: גריי נעצר לאחר שהסגיר עצמו למשטרה בחשד שגנב 1.3 מיליון דולר במשך שבע השנים האחרונות. אך מלבד נושא גניבת הכספים בידי איש דת - העולם הנוצרי סוער מהמטרה שלשמה נגנבו הכספים.

מתברר שגריי בן 64 השתמש בכסף הגנוב לשם תחביבים שאינם מקובלים בעולם הכמורה. בכתב האישום שהוגש נגדו מפורטים סכומי עתק ששילם עבור שירותי ליווי שקיבל מגברים, הכוללים גם הוצאות על חדרי מלון, מסעדות, ובגדי מעצבים שרכש עבורם.

הכומר נאשם ששכר את שירותי הגברים ודאג לספק להם גם שירותי נלווים. מספר דוגמאות שמופיעות ברשימת ההוצאות הן: 200 אלף דולר על מסעדות שונות במנהטן, 100 אלף דולר על מלונות, 80 אלף דולר על ביגוד וחליפות מעצבים, וכ-45 אלף דולר על שכר דירה ושכר לימוד ששילם עבור הגברים שסיפקו לו שירותי מין.

כתוצאה מהאישומים נגדו, עבודתו של גריי ככומר הופסקה לחלוטין ונאסר עליו לעסוק בתחום הכמורה בקונטיקט או בכל מקום אחר בעולם.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק