גירוד הקסם: האישה שזכתה 4 פעמים בלוטו

ספק אם חבריה של ג'ואן גינת'ר עדיין מאחלים לה עושר ואושר בימי ההולדת שלה: במקרה של האמריקנית בת המזל לא צריך יותר מכרטיס גירוד. אחרי שזכתה בפעם ה-4 בלוטו ב-17 השנים האחרונות, גינת'ר יכולה לחייך כל הדרך אל הבנק עם שווי זכיות של 20.4 מיליון דולרים - הרוב בכרטיסי גירוד

מחייכת כל הדרך אל הבנק. צילום ארכיון (חדשות 2)

ג'ואן גינת'ר האמריקנית היא כנראה האישה עם הכי הרבה מזל בעולם: כרטיס גירוד שקנתה בחמישים דולרים הניב לה פרס כספי של 10 מיליון דולרים. אך המזל הטוב של גינת'ר החל הרבה לפני כן, ולמעשה זו לא פחות מהפעם הרביעית (!) שגינת'ר זוכה בלוטו במהלך חייה.

מדובר בסיכויים כמעט אפסיים שסותרים את כל הסטטיסטיקות: בפעם הראשונה היא רכשה כרטיס טקסס-לוטו בסכום של 11 דולרים. הרכישה הזו הניבה לה זכייה של 5.4 מיליון דולר. אדם אחר היה חושב שבכך הוא זכה למנת המזל היחידה בחייו ומפסיק לגרד, אך גינת'ר המשיכה לנסות את מזלה וכעבור 13 שנים זכתה שוב בשני מיליון דולר - גם הם בזכות כרטיס גירוד שעלה לה 30 דולרים בלבד.

עברו שנתיים וגינת'ר שוב הגדילה את יתרת הזכות בחשבון הבנק שלה. בשנת 2008 המהמרת האמריקנית הוכיחה שלא כדאי להחליף את השיטה אם היא עובדת. כרטיס גירוד שרכשה זיכה אותה בשלושה מיליון דולרים נוספים.

ספק אם חבריה של גינת'ר עוד מאחלים לה עושר ואושר בימי ההולדת שלה - בסך הכל היא זכתה עד כה ב-20.4 מיליון דולר והוכיחה שהיא לא זקוקה לאיחולים של איש. ולנו רק נותר לומר: העיקר הבריאות.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק