הבריכה הצפופה ביותר בעולם - בסין

מיליארד סינים לא טועים. אמנם לבריכת השחייה במחוז סצ'ואן לא הגיעו מיליארד אך הצפיפות בהחלט הייתה מהגדולות שנראו בעולם. גם הממשלה בטוחה שיש לה פיתרון לחום הכבד שתקף את סין: תנסה לייצר ענני גשם מלאכותיים שיבריחו את החום

מזיעים יחד בבריכה (חדשות 2)

כבר 59 שנים לא היה חום כזה בסין. לא פחות מ-40 מעלות צלזיוס נרשמו במדינה המאוכלסת בעולם. אחת מהדרכים שמצאו תושבי מחוז סצ'ואן כדי להתחמק מהחום הכבד היא שחייה בבריכה הציבורית. הם לא תיארו לעצמם שעוד רבים כל כך מהתושבים באזור יחליטו גם הם לברוח מהבית ולמצוא מקלט במים הקרים.

תושבי סין הונחו על ידי הרשויות לצמצם את הפעילות הגופנית ולנקוט בכל הדרכים כדי למנוע התייבשות. הסינים הממושמעים נהרו בהמוניהם לבריכה הציבורית והתוצאה לפניכם - הדרך היחידה בה יכלו להגן על עצמם המתרחצים מפני הצפיפות במים היא באמצעות גלגלי ים שמנעו מהם לפגוע אחד בשני.

השרב הנוכחי בסין גרם גם להפסקות חשמל בשל צריכת היתר של התושבים. הרשויות במקום הורו על ניתוקי חשמל יזומים כדי להתמודד עם הבעיה. הממשלה הסינית, שהופתעה מהחום הכבד שתקף את המדינה העצומה, שוקלת ליצור באופן מלאכותי ענני גשם, בתקווה ליצור סופת גשמים שתבריח את החום הרב.