התמנון הגרמני מהמר דווקא על ספרד

"פול" התמנון הגרמני קיבל פרסום חובק עולם לאור העובדה שהוא יודע לחזות איזו נבחרת תנצח במשחקי המונדיאל. עד היום הוא חזה בהצלחה את תוצאות כל משחקיה של גרמניה, מהשלב המוקדם ועד לרבע הגמר, כולל את ההפסד המפתיע לסרביה. מי שלא ממש מתלהבים מיכולות החיזוי הם ארגונים למען בעלי חיים שדורשים את שחרורו לים

נבחרת ספרד היא זו שתתמודד בגמר המונדיאל מול המנצחת במשחק הערב בין אורוגוואי המפתיעה להולנד - כך לפחות קבע התמנון "פול" בשמונה זרועותיו.

התמנון הגרמני, שזכה לתהילת עולם לאחר שהצליח לחזות בצורה מדויקת את המנצחות במשחקי המונדיאל, חוזה שחורות לקבוצה של מולדתו הגרמנית, ועל פי ביצועיו עד כה - נראה שיש לגרמנים סיבה טובה לחשוש.

גם היום הוכנסו לאקוווריום שלו שתי קופסאות, האחת עם דגל ספרד והשנייה עם דגל גרמניה. בכל אחת מהן הכינו עבורו מזון, כאשר הקופסה הראשונה אותה פול פותח - היא המנצחת החזויה. התמנון המוכשר לא היסס - וניגש מיד לאכול בתיאבון מהקופסה ה"ספרדית", למגינת ליבם של יואכים לב והנבחרת הגרמנית. איך זה ייגמר? נצטרך לחכות למחר ולגלות.

ארגוני בעלי החיים דורשים: שחררו את פול

מי שלא מתלהב מהגימיק הם ארגוני זכויות למען בעלי חיים. "כדי שפול יוכל ליהנות ולחגוג גם הוא בשבת ולא רק חובבי כדורגל, אגודת PETA גרמניה דורשת לשחרר אותו מיידית", כך נמסר בהודעה שפרסם הארגון.

"פול תקוע באקווריום קטן ואנו חושבים שהוא צריך להיות בים. תמנונים הם בין היצורים החכמים ביותר, הם מסוגלים לבצע תהליכי מחשבה מורכבים ויש להם זכרון לטווח קצר וארוך", אמרה ביולוגית מטעם ארגון PETA.

דובר מטעם הארגון המחזיק בפול התמנון מתנגד לשחרור לים: "בעלי חיים שנולדו בשבי רגילים לכך שמאכילים אותם ואין להם ניסיון במציאת אוכל בעצמם", אמר והוסיף, כי "אם ישוחרר - רוב הסיכויים שימות".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק