מראדונה הודיע: סיימתי את דרכי כמאמן הנבחרת

הגימיק כשל, ועכשיו מראדונה נושא בתוצאות: "אני חושב שזה הסוף, סיימתי את דרכי בנבחרת", אמר לעיתונאים הרבים שהגיעו לביתו, "אני מאמין שנתתי את הכל להצלחת הנבחרת" - הוסיף הכוכב. מי שמעוניין שהמאמן ימשיך הם השחקנים שאכזבו את האומה הארגנטינית במהלך משחקי גביע העולם

המאמן לשעבר? דייגו מראדונה (חדשות 2)

רבים ציפו שארגנטינה בהדרכתו של מראדונה ובכיכובו של מסי תגיע לשלבים המאוחרים של הגביע העולמי. מלבד הציפיות לביצועים, ארגנטינה נחשבה בעיני רבים לאחת המועמדות הבכירות להניף את הגביע. עם זאת, לגרמניה שפגשה אותה ברבע הגמר היו תוכניות אחרות לחלוטין. הגרמנים הביסו את ארגנטינה 4-0 ושלחו את דייגו מראדונה לחשבון נפש.

"זהו, זמני עבר", אמר דייגו מראדונה לעיתונאים הרבים שהגיעו היום לביתו שבאחד הפרברים בבירה בואנוס איירס. "נתתי את כל מה שהיה לי לתת, ואני עכשיו אוכל ליהנות מיותר זמן איכות עם המשפחה שלי", הוסיף מראדונה.

עם זאת חשוב לציין כי דייגו עדיין לא מסר את החלטתו הרשמית לראשי התאחדות הכדורגל במדינה, וכאשר הוא יקבל סופית את ההחלטה האם להמשיך כמאמן הנבחרת או להתפטר מתפקידו, הוא ייכנס מסיבת עיתונאים. מי שתומך בדייגו, אלו השחקנים שביקשו שיישאר להדריך אותם לקראת המשימות הבאות של הנבחרת.

הווידאופדיה: דייגו ארמנדו מראדונה

רוצים לקבל עוד עדכונים על המונדיאל? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק