שערוריית הסמים של פריס הילטון במונדיאל

בלונדיניות נהנות יותר? אולי לא בדרום אפריקה. אתמול פורסם כי הכוכבת וחברתה הדוגמנית ג'ניפר רוברו עוכבו שם לחקירה לאחר שנחשדו באחזקת סמים. פריס, לשמחתה, יצאה נקייה ועדכנה בטוויטר: "אני אוהבת את דרום אפריקה!". הבוקר מפרסם ה"סאן" הבריטי את תמונתה של היורשת מבית המשפט

פריס בבית המשפט (the sun)

אתמול פורסם על הסתבכות נוספת של היורשת המפורסמת ביותר בעולם. היא הייתה בסיטואציה הזאת יותר מדי פעמים: פריס הילטון הצליחה להסתבך שוב עם החוק, הפעם - במונדיאל בדרום אפריקה.

הילטון, 29, הובאה לתחנת המשטרה בפורט אליזבת', דרום אפריקה, שם האזינה במתח לשוטרים ועורכי דין דנים במקרה שלה. היא הובאה לשם לאחר שנעצרה בחשד לאחזקת סמים במשחק של ברזיל נגד הולנד ביום שישי האחרון. הבוקר מפרסם ה"סאן" הבריטי את תמונתה של הילטון מבית המשפט, כשהיא אוחזת בראשה.

לשמחתה של הבלונדינית, ההאשמות בוטלו לאחר שימוע קצר. לעומתה, חברה שהייתה איתה במשחק, הדוגמנית ג'ניפר רוברו, 31, הודתה שהחזיקה בג'וינט של קנאביס, נקנסה וגורשה מהמדינה.

פריס דאגה לעדכן את חשבון הטוויטר שלה לאחר המיני-דרמה: "הכל בסדר. סייעתי למשטרה. אני אוהבת את דרום אפריקה!". עורך דינה אמר לעיתון ה"סאן" הבריטי: "הם תפסו את הבלונדינית הלא נכונה".

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק