מה אוהבת המרגלת במיטה?

אנה צ'פמן לא יורדת מהכותרות. בעלה לשעבר של המרגלת הרוסייה חושף תמונות עירום של הסוכנת ומספר בפרטי פרטים מה אוהבת צ'פמן לעשות בין הסדינים

אנה צ'פמן, החברה ה-11 ברשת הריגול שנחשפה בארצות הברית, נעצרה בשבוע שעבר בקפריסין. למראית העין היא הייתה סוכנת נדל"ן, אולם מתחת לפני השטח עסקה באיסוף מידע מודיעיני עבור רוסיה.

מאז התפוצצות פרשיית הריגול, בעולם כולו עוסקים בפרשה החמורה אך צ'פמן גנבה את ההצגה כשהגיעה לכותרות בעיקר בשל יופייה עוצר הנשימה, ולא בשל יכולות הריגול המרשימות שלה.

כעת אלכס, בעלה לשעבר של צ'פמן, מפרסם פרטים אינטימיים מחיי הסקס שלהם בצירוף תמונות חושפניות במיוחד. "אנה הייתה מעולה במיטה, היא ידעה בדיוק מה לעשות" מספר אלכס בן ה-30 שלא היה לו מושג שאשתו מרגלת. "בחודשים הראשונים בהם יצאנו נפגשנו לסקס חמישה ימים בשבוע", הוא מתגאה.

הבעל לשעבר מלונדון חושף גם מה אוהבת הפאם פאטל בת ה-28 במיטה. "היא אהבה להצטלם בעירום, לשלב צעצועים שונים במהלך יחסי המין ונהנתה לענוד תפסנים לפטמות", מספר אלכס ומוסיף שהמרגלת הרוסייה "נהגה להצליף בו כאילו היא חוקרת אותו".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים מפרשת המרגלת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הקשר הישראלי של "המרגלת הלוהטת"

העיתון "ניו יורק דיילי ניוז" דיווח כי גם בפרשה זו ישנו "קשר ישראלי". על פי הדיווח בעיתון, בן זוגה של צ'פמן לפני מעצרה היה איש העסקים הישראלי מישל ביטן, המתגורר בניו ג'רזי. בכתבה סופר כי ביטן הוא איש עסקים מצליח, שאת עיקר הונו עשה בתעשיית האופנה ובעסקאות נדל"ן מוצלחות.

עוד נודע, כי לביטן קשרים חברתיים ענפים עם אישי ציבור בכירים, בהם פוליטיקאים, אם כי עדיין לא ברור אם צ'פמן ניצלה את הקשרים שיצרה על מנת להשיג מידע ולהעביר אותו לרוסיה.