מזל טוב: בן בכור נולד לכריסטיאנו רונאלדו

אחרי האכזבה במונדיאל, ועונה בלי הישגים בריאל מדריד - סוף סוף סיבה לכדורגלן הפורטוגלי היקר בעולם לשמוח: בן בכור נולד לו לאחרונה - כפי שהודיע בדף הפייסבוק שלו. שמה של האם המאושרת נשמר חסוי. "אני מבקש לשמור על פרטיותי", הוא כתב לאוהדים והבטיח: "אפרסם פרטים נוספים בהמשך"

רונאלדו. מונדיאל קשה, בן בכור (AP)

במונדיאל לא כל כך הלך לו (בלשון המעטה), אך בחיים האמיתיים הוא זכה בענק: בן בכור נולד לכדורגלנה הפורטוגלי של ריאל מדריד, כריסטיאנו רונאלדו. הכדורגלן היקר בעולם (25), שעלות העברתו לקבוצה הספרדית עמדה על 94 מיליון אירו, הודיע כי שמה של אמו של הרך הנולד יישאר חסוי.

"אני שמח ונרגש להודיע כי לאחרונה הפכתי לאב לבן זכר", כתב רונאלדו בדף הפייסבוק שלו. "כמוסכם עם אמו של הילד, שביקשה שזהותה תישאר חסויה, בני יהיה תחת משמורת שלי".

"מבקש לכבד את פרטיותי"

רונאלדו כתב עוד לאוהדיו בפייסבוק כי פרטים נוספים הוא צפוי למסור בימים הקרובים. "אני מבקש מכולם לכבד את זכותי לפרטיות, וכן את זכותו של בני לפרטיות", כתב רונאלדו.

שבועיים לא קלים עברו על הכדורגלן הפורטוגלי המוכשר. הוא כבש שער אחד בלבד במדי נבחרתו, אך הלחץ הכבד שהוטל על כתפיו ניכר עליו עד מאוד, והוא לא הצליח להשפיע עליה כפי שרצה ולהביאה לשלבים הגבוהים.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק