גיבסון מאחל לאקסית: "שכושונים יאנסו אותך"

השחקן מל גיבסון לא מפסיק להסתבך: אחרי שהטיח קללות אנטישמיות בשוטרים יהודים שעצרו אותו, גיבסון בוחר להשמיץ סקטור אחר. בשיחה מוקלטת הוא תועד כשהוא מקלל את האקסית שלו ואומר לה: "את מביכה אותי, את נראית כמו חזיר מיוחם"

מל גיבסון שוב מסתבך (חדשות 2)

מל גיבסון שוב מסתבך: ההליכים המשפטיים סביב שאלת החזקה על בתו, הובילו אותו לתקוף מילולית את אוקסנה גריגורייבה - בת זוגו לשעבר ואמה של לוסיה בת התשעה חודשים. השחקן האמריקני תועד בהקלטה כשהוא מכנה את אם בתו: "חזיר מיוחם".

גיבסון לא הסתפק בביקורת הקשה והוסיף איחולים לאקסית. "את מביכה אותי, את נראית כמו חזיר מיוחם", אמר גיבסון. "אם תיאנסי על ידי חבורה של כושונים - זאת תהיה אשמתך", אמר.

הפרידה בין השניים הפכה מכוערת במיוחד לאחר האשמות הדדיות שהשמיעו בני הזוג בכלי התקשורת. בחודש שעבר טענה גריגורייבה שהבמאי והשחקן היכה אותה וגרם לה לחבלות קשות. היא אף פנתה לבית המשפט והוציאה צו מניעה נגד מל, המונע ממנו להתקרב מעבר ל-100 מטרים ממנה ומלוסיה.

אין זו הפעם הראשונה שהשחקן נתפס באמירות גזעניות חריפות. לפני ארבע שנים הוא נעצר על ידי שוטר יהודי לאחר שהשתולל. גיבסון, שהיה שיכור, כינה את השוטר "יהודי מזורגג", והאשים את היהודים בכל מלחמות העולם.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק