צפו במראדונה מגיב להשפלה

אחרי שהארגנטינאים קיבלו ארבעה שערים ולא הבקיעו כלל ברבע הגמר מול גרמניה, מאמן ארגנטינה מראדונה אומר כי הוא שוקל להתפטר. קאנצלרית גרמניה אנגלה מרקל מתרגשת וחוגגת עם האוהדים, בזמן שאוהדי ארגנטינה בוכים

בארגנטינה בוכים - בגרמניה חוגגים. גרמניה מחצה הערב את ארגנטינה בתוצאה 4:0 והשאירה מיליוני ארגנטינאים עם דמעות בעיניים, ובעיקר מאמן אחד, שחקן עבר ענק - ארמנדו דייגו מראדונה אומלל במיוחד.

"יכול להיות שמחר אפרוש,אבל אני רוצה שהבנים האלה ימשיכו להראות מי הם וימשיכו להציג את הכדורגל האמיתי של ארגנטינה", אמר המאמן הארגנטינאי, שנראה שבור לאחר ההפסד בקייפטאון.

כשהתבקש להבהיר את תכניותיו לעתיד אמר: "אני צריך לחשוב על כך בזהירות ולדבר על כך עם משפחתי ועם השחקנים. יש הרבה נושאים לפתור כאן". מה שלא יקרה, מראדונה אמר כי ארגנטינה הייתה בשביל הנכון, עד שהתרסקה מול גרמניה.

ארגנטינה פגשה את גרמניה לאחר ארבעה נצחונות רצופים אך נעלמה ונאלמה מול גרמניה בפעם הראשונה בגביע. אך בזמן שבארגנטינה בכו - הגרמנים צהלו.

קאנצלרית גרמניה אנגלה מרקל כינתה את הניצחון "חלומי". בראיון לטלווויזיה הגרמנית אמרה: "גרמניה עשתה משהו נפלא היום". עוד אמרה כי הנבחרת שיחקה מצוין ולא השאירה שום מקום לשחקני ארגנטינה.