בחר נאום של היטלר כרינגטון - ונעצר

אזרח גרמני נעצר בהמבורג לאחר שהמשטרה קיבלה תלונות על צלצול הטלפון שלו - נאום של אדולף היטלר הקורא להשמדת היהודים. בחיפוש בכליו נמצאו צלב קרס ותמונה של היטלר, עליה נכתב "המנהיג הטוב בכל הזמנים". הוא יעמוד למשפט בגין עבירה על החוקה הגרמנית

היטלר כרינגטון (אימאג'- בנק)

שנים חלפו מאז שנאלצנו כולנו להשתמש באותו צלצול טלפון לכולם. בשנים האחרונות מאפשרת הטכנולוגיה להוריד כל צלצול שנרצה למכשיר הנייד ולקבוע כל שיר כרינגטון שלנו.

אבל אזרח גרמני בן 54 בחר ברינגטון מקורי, חריג ומאוד שנוי במחלוקת. הוא בחר דווקא בנאום של הצורר הנאצי אדולף היטלר לצלצול הטלפון הנייד שלו, בו הוא קורא להשמדת היהודים. בכל פעם שמכשיר הנוקיה שלו צלצל - קולו של היטלר בקע והדהים את כל הסובבים.

האיש נעצר בהמבורג, לאחר שמספר אנשים שנסעו איתו ברכבת שמעו את הטלפון מצלצל מספר פעמים במהלך הנסיעה. כמה מהם החליטו להתלונן במשטרה, שחיכתה לו כשירד מהרכבת. כשנלקח למעצר, השוטרים מצאו בכליו צלב קרס ותמונה של היטלר, ועליה הכיתוב בגרמנית: "המנהיג הטוב בכל הזמנים".

האיש יעמוד כעת למשפט בו הוא יואשם בעבירה על החוקה הגרמנית שאוסרת בפירוש הצגה של סמלים נאציים וסימנים אחרים של המשטר הארור.