קנס כבד לנוסע שהתריע לשווא על פצצה

נוסע אוסטרלי שרצה לצאת במהירות מהמטוס לאחר נחיתה, מצא דרך מקורית במיוחד לגרום לשאר הנוסעים להזדרז. כשעמד במעבר המטוס צעק "יש במטוס פצצה" והביא להיסטריה ומהומה בקרב הנוסעים והצוות. אנשי הביטחון שכלל לא הבינו את הבדיחה עיכבו את הצעיר, שנדרש לשלם בעקבות התעלול קנס של 4,000 דולר

"רק רצה לצאת מהר מהמטוס". ארכיון (AP)

נוסע בטיסה שגרתית של חברת "ג'ט-סטאר" שנחתה באוסטרליה נקנס בסכום של לא פחות מ-4,000 דולר, לאחר שהתריע לשווא על פצצה במטוס. הנוסע צעק שנמצא מטען רק כדי שהנוסעים ינועו מהר יותר במעבר - כי פשוט נמאס לו לעמוד ולהמתין.

הצעיר שעורר את המהומה הוא האיש עם שם המשפחה שבוודאי יעורר אמוציות בקרב הגולשים הישראלים, נואל מרמרה בן 26, שמסיבה לא ברורה מיהר במיוחד לרדת מהמטוס. לאחר שראה כי יש תור ארוך ביציאה הוא החל לדחוף את שאר הנוסעים באגרסיביות וקרא: "יש פצצה על המטוס".

לאחר שפרצה היסטריה בקרב הנוסעים, פתאום התברר כי מרמרה בדה את הסיפור. הוא עוכב לחקירה ומאוחר יותר הוגש נגדו אישום בגין איומים ומסירת הודעה כוזבת, בהן הודה.

"רק אמרתי שיש פצצה על המטוס", טען מרמרה מול השוטרים שעיכבו אותו בתום האירוע. "אמרתי זאת כדי לגרום לנוסעים פשוט לנוע מהר יותר החוצה". למרות טענת פרקליטו של הצעיר שמדובר בסך הכל בבדיחה לא מוצלחת, הוטל עליו קנס כבד של 4,000 דולר.

רוצים לקבל סיפורים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק