טקסס: הילדה בכתה במונדיאל - האב רצח

הקטור קסטרו צפה בשבת האחרונה במשחק ההפסד של נבחרת ארה"ב מול גאנה. במהלך המשחק בתו החורגת בת השנתיים לא הפסיקה לבכות. קסטרו הכה אותה נמרצות עד שמתה, אז דחף בורג לגרונה כדי שהחוקרים יחשבו כי מדובר בתאונה

התינוקת לא הפסיקה לבכות. אילוסטרציה (רויטרס)

משחקי המונדיאל שוב גובים קורבנות בנפש. הפעם מדובר במקרה רצח מזעזע בארצות הברית, כשאב מטקסס רצח את בתו החורגת בת השנתיים. הסיבה לרצח: הפעוטה לא הפסיקה לבכות בזמן שאביה החורג צפה במשחקי הגביע העולמי בסוף השבוע האחרון.

מפקד משטרת המחוז ויקטור רודריגז אמרו כי האב החשוד ברצח, הקטור קסטרו בן ה-28, נעצר בשבת וצפוי להיות מואשם ברצח מדרגה ראשונה כבר ביום שני בבוע הבא. רודריגז אמרו כי קסטרו אמר למשטרה שבתו לא הפסיקה לבכות בזמן שצפה במשחק שמינית הגמור בו הפסידה ארה"ב לגאנה בשבת האחרונה.

הפעוטה הוכתה נמרצות על ידי האב החורג, שלפי החוקרים גם דחף בורג לגרונה, בניסיון לגרום למותה להיראות כאילו מדובר בתאונה בה הילדה בלעה את הבורג ונחנקה.

שני אמריקנים נרצחו ביריות

שני בני אדם נרצחו שלשום ביריות במהלך ויכוח שפרץ בין כמה מתושבי העיר דאלאס בארצות הברית, לאחר הפסדם של האמריקנים לנבחרת גאנה בשלב שמינית גמר המונדיאל.

השניים, ראול סאנטויו (17) ולואיס סאנטויו-ווגה (28) נורו למוות במהלך ויכוח שפרץ עם שני בני אדם נוספים. בשלב מסוים שלף אחד מהמתווכחים אקדח וירה בשניים למוות.

הרוצח נמלט מהמקום, והמשטרה עדיין לא הצליחה לפענח במי מדובר. בארצות הברית מדווח כי מאז הדחתה מהמונדיאל, נרשמו מספר מקרי אלימות קשים במדינות נוספות.

רוצים לקבל סיפורים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק