דיווח: פלסטיני תקף שני ישראלים במועדון בברלין

כלי תקשורת זרים מדווחים כי פלסטיני תקף אמש שני מבלים שזיהו עצמם כישראלים במועדון ריקודים בברלין. לאחר שהוצאה הקבוצה מהמועדון - הותקפו הישראלים גם בגז מדמיע. משרד החוץ: לא מכירים את הדיווח

תקרית בלב ברלין? (AP)

כלי תקשורת זרים מדווחים היום מפי גורמים במשטרת גרמניה על תגרה שהתרחשה אמש בברלין בין אדם שהזדהה כפלסטיני, לבין שני צעירים ישראלים שיצאו לבלות במועדון בבירה הגרמנית.  מבדיקה במשרד החוץ עדיין לא התקבל דיווח על תקרית שכזו.

הדיווח בכלי התקשורת מבוסס על גורמים במשטרה הגרמנית, שטענו כי "החוקרים פתחו בבדיקת האירוע, שהתרחש אמש". על פי הגורמים, הפלסטיני החשוד בירי התקרב לישראלי בן 22 שבילה במועדון הריקודים ושאל אותו מהיכן הוא. לאחר שזה אמר לו כי הוא מישראל, התוקף הזדהה כפלסטיני והחל להכות אותו לעיני המבלים במועדון.

השניים פונו לקבלת טיפול בביה"ח

חברו של הישראלי בן ה-18 הבחין בתגרה וחש לסייע לחברו שנחבל בפניו, אך כשהתקרב לתוקף, ספג מכות נמרצות. על פי הדיווח, מאבטחי המועדון גירשו את השלושה מהמועדון - ומחוצה לו נמשכה ההתקוטטות. מחוץ למועדון התערב בתקרית אדם נוסף, בן 43, שהשתמש בגז מדמיע נגד שני הישראלים. "שני התיירים הישראלים הזמינו מונית ונמלטו מהמקום במהרה", דווח.

השניים פונו לקבלת טיפול בבית החולים בעיר. במשרד החוץ בודקים את הדיווח, אולם עד כה לא התקבל מידע על תקרית כזו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק