היופי בעיני המתבונן: הכירו את הכלבה הכי מכוערת בעולם

14 כלבים לא נאים במיוחד התכנסו בסוף השבוע האחרון בקליפורניה כדי להשתתף בתחרות "הכלב המכוער בעולם". לאחר התמודדות צמודה וכואבת גרפה את הפרס הנסיכה אבי - כלבת צ'יוואווה עם עין עצלה וגב עקום. למרות כל הקשיים הצליחה בסוף אבי לרקוד משמחה

הכלבה המכוערת ביותר בעולם (טלגרף)

יופי זה לא הכל בחיים: בקליפורניה נערכה בסוף השבוע תחרות "הכלב המכוער בעולם", שהצליחה לאחד ליום אחד את ההולכים על ארבע שהיינו מעדיפים לא לפגוש בסמטה חשוכה.

הזוכה בתואר המכובד לשנת 2010 היתה כלבת הצ'יוואווה הנסיכה אבי, שגרפה לכיסה לא פחות מ-1,600 דולרים. אבי הוכיחה כי הגב העקום, הרגליים האחוריות שארוכות מהקדמיות והעין העצלה שלה, הם סיבה מספקת להפוך אותה באופן רשמי לכלבה המכוערת ביותר.

ואם זה אינו מספיק, לאחר שגרפה את התואר הנחשק ביצעה אבי ריקוד על שתי רגליים - מרוב שמחה. בהבעלים של אבי, פרנסיס, שאספה את הכלבה מהרחוב רק לפני חצי שנה, מספרת כי היא הפכה במהרה לחברתה הטובה ביותר.

"אבי עושה בשבילי יותר ממה שאני עושה בשבילה", מודה פרנסיס. בדרכה אל התואר - שלא בטוח עד כמה הוא נחשק - אבי הביסה 14 כלבים אחרים שהתמודדו מולה על התואר, והצליחה להוכיח שלמרות שהיא מכוערת מבחוץ היא מאוד יפה מבפנים.

רוצים לקבל סיפורים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק