עיתוני אנגליה צולבים את הנבחרת

"השפלה", "אכזבה", "קאפלו הביתה" - אלו הכותרות שמקבלות את שחקני נבחרת אנגליה בדרכם בחזרה מדרום אפריקה לאחר ההפסד הדרמטי לגרמניה. רק עיתון אחד טוען, "גנבו לנו את הניצחון, אם היו מאשרים את השער - המשחק היה מתפתח אחרת"

הסאן - חסר רחמים (ה"סאן")

הנבחרת האנגלית, הקבוצה שידועה בשם "האריות של אנגליה", חוזרת מהמונדיאל עם הזנב בין הרגליים. כותרות העיתונים הרבים בממלכה לא חוסכים בדיו או בתמונות צבע עצומות כדי לתאר את הדרמה ולהלום שוב ושוב בפאביו קאפלו, ווין רוני והשער שנפסל - השילוש שקיפל את הדגל האנגלי בדרום אפריקה.

עיתון "האינדיפנדנט" טוען שלמרות פסילת השער החוקי, אנגליה פשוט לא הייתה טובה מספיק - גרמניה הייתה טובה יותר. ה"דיילי טלגראף" שוב מצטט את גארי ליניקר על מספר הדקות והגרמנים שמנצחים בסוף.

יוצא דופן בחבורה הוא ה"דיילי סטאר". העיתון טוען שפסילת השער החוקי היא הסיבה שאנגליה לא ממשיכה הלאה: "זה עצר את הקבוצה ושינה את מהלך המשחק", כך בדף הקדמי. אבל בדף האחורי שואל "הסטאר" כמה זמן נותר למאמן פאביו קאפלו בתפקיד.

"הסאן", כהרגלו בקודש, לא מעודן כלל. "אכזבתם את האומה", קובעים בצהובון. "הטיימס" מקבל את הנבחרת הבריטית בבית בכותרת "השפלה". באיטליה אומרים היום, אחרי שפאביו קאפלו גם הלך - באמת שאין לנו סיבה לראות את המונדיאל.

רוצים לקבל עוד חדשות מהמונדיאל? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק