אם בריטית שרפה את בתה עם מחליק שיער

כשבתה בת ה-3 של לורין לאריד מלידס, בריטניה, הגיע לפעוטון והתנועעה באורח מוזר, ניסו המטפלות להבין מה לא בסדר איתה. בסופו של דבר היא הרימה את החצאית והצוות ראה כוויות חמורות ומזעזעות. המשטרה חקרה וגילתה: האם צרבה את הפעוטה בעזרת מיישר שיער. היום היא נשלחה למאסר

מיישר שיער. מגיע ל-170 מעלות (AP)

אישה בריטית חשודה ששרפה את בתה בעזרת מחליק שיער ואחר כך הוסיפה חטא על פשע ולא הגישה לה טיפול רפואי ראוי. עכשיו בית המשפט המקומי עושה צדק ושולח את האם חסרת החוש האימהי לבית הכלא, שם היא תשב שנתיים וחצי, ותשרוף הרבה זמן.

מעשיה של האישה, לורין לאריד בת ה-27, נחשפו רק כשצוות הפעוטון אליו הולכת בת ה-3 הבחין שהיא מתנועעת באופן מוזר. חלק מהכוויות היו כה חמורות ועמוקות, עד כדי כך שהמשטרה סבורה שהאישה צרבה את עורה של בתה מספר פעמים באותה הנקודה בעזרת מיישר השיער הרותח.

בית המשפט בעיר לידס שמע כיצד בחודש נובמבר 2008, לאחר שאמה הורידה אותה בפעוטון, הילדה לא הצליחה להגיד לצוות המטפל מה קרה לה ומדוע היא מתנהגת באורח יוצא דופן: "היה ברור לנו שמשהו מאוד לא בסדר כאן", אמרה אחת המטפלות.

"כשראינו את הכוויות פרצנו בבכי"

"אחרי שהתעקשנו בשאלות, היא הרימה את החצאית והראתה סימנים נוראיים, חלקנו פרצנו בבכי", אמרה הגננת, שהזעיקה את רשויות הרווחה שמיהרו לקחת את האם לחקירה. לאחר שנבדקה אצל אחות הפעוטון, התגלו אצל הפעוטה שתי כוויות חמורות באזור הבטן ועוד אחת, הגדולה מכולן, במפשעה.

בבית המשפט עורך דינה של האם ציטט את דברי הילדה ואמר שהכוויות הן תוצאה של תאונה, כשהיא סחבה סיר עם מים רותחים שהתהפך, אבל בית המשפט פסל את הטענות האלה, בגלל המיקום של הכוויות ובגלל סוג הכוויות. הרופאים קבעו שהכוויות נעשו על ידי מכשיר ליישור שיער שבוער בטמפרטורות של 170 מעלות.

אחרי חקירה בבית המשפט, האם נשברה והודתה במעשים המזוויעים אבל לא הצליחה לספק הסבר הגיוני למעשים או לכך שלא טיפלה בפצעים. השופטת אמרה "הילדה סבלה משריפות מאוד מטרידות על פי עדות הרופאים, אין ספק שזה נגרם בזדון לפחות ארבע פעמים".

האם כאמור נשלחה בתום משפטה למאסר של שנתיים וחצי, ובת ה-3 הועברה למשפחה אומנת.

רוצים לקבל סיפורים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק