שני ישראלים נפצעו קל בהתנגשות סירות בתאילנד

עשרות פצועים בהתנגשות בין שתי סירות שהובילו תיירים בין חופי קוסומוי לקופנגן שבתאילנד, בהם גם שני ישראלים. אחת מהפצועות נמשתה מן המים ומצבה מוגדר קל. עשרות תיירים נוספים נפצעו בתאונה, שהתרחשה בדרך למסיבת 'פול-מון', ובמקום גם בין 2 ל-10 נעדרים

תאונה במהלך החופשה: עשרות תיירים נפצעו בהתנגשות בין שתי סירות תיירים באזור שבין חופי האי קוסומוי לאי קופנגן בתאילנד. 38 מהפצועים כבר פונו לבתי החולים באזור, ובין הפצועים גם שני ישראלים שמצבם מוגדר קל.

ארז לבנון, מפקד יחידת המתנדבים במשטרת התיירות שבקוסומוי, סיפר בשיחה עם חדשות 2 מתאילנד כי הסירות התנגשו סמוך לחצות, כאשר אחת מהן הייתה בדרכה חזרה ממסיבת ירח מלא, בעוד שהשנייה הביאה תיירים לאותה מסיבה. "שתי הסירות התנגשו כשעליהן בערך 70 אנשים", ציין לבנון.

"שניים מהנוסעים שנפצעו הם ישראלים", סיפר לבנון וציין כי אחת מהן שוחררה לאחר טיפול ראשוני שקיבלה במקום. "הבחור השני שנפצע עדיין נמצא בבית החולים עם פגיעות קלות, ועל פי הדיווחים הוא נפצע בפנים". לבנון הוסיף כי נכון לעכשיו לא ידוע למשטרה המקומית על נעדרים, אבל מכיוון שעל הספינות היו יותר מ-70 בני אדם, עדיין לא הושלמה משימת האיתור של כל הנוסעים שהיו על הספינות.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק