ארה"ב: המראת המטוס נעצרה - בגלל צב

קרלי בת ה-10 ממילווקי גילתה בדרך כואבת שאסור להעלות צבים על המטוס, כשדיילי חברת "אייר טראן" האמריקנית הציבו לה אולטימטום: רדי מהטיסה או השליכי את חיית המחמד לפח. בצר לה, נאלצה קרלי לזרוק את הצב לפח הזבל, אך מיהרה להזעיק את אביה שהגיע מביתו כדי לאסוף אותו. לצב שלום

הצב הזה גדול הרבה יותר משל קרלי. אילוסטרציה (רויטרס)

קרלי הלם בת ה-10 ישבה בכסאה במטוס, יחד עם אחיותיה בנות ה-13 וה-22, והתכוננה להמריא חזרה מאטלנטה למילווקי, כשפתאום עצר הטיס של חברת "אייר טראן" את ההמראה וחזר על עקבותיו. הסיבה: קיילי החזיקה ברשותה צב באורך של כחמישה סנטימטרים, חיה שאסור להעלות על המטוס.

לשלוש הבנות, שבסך הכל ביקרו את אביהם וביקשו לחזור הביתה, ניתנו שתי אפשרויות: לרדת מהטיסה או להיפטר מהצב. בצר לה, נאלצה קרלי להשליך את הקופסא עם הצב הקטן הישר לפח האשפה בשדה התעופה, ורק לאחר מכן הורשתה שוב לעלות על המטוס.

רבקה, האחות הגדולה, סיפרה כי היא ואחיותיה כבר היו בתוך המטוס שכדיילת ניגשה אליהן והורתה להן להיפטר מנייטירי הצב, על שם הנסיכה בסרט "אוואטר". "הייתי מאוד עצובה בשביל אחותי שהתכוונה לטפל בצב בעצמה", אמרה רבקה.

עם זאת, הסיפור של שלוש הבנות והצב הסתיים עם סוף שמח. למרות שנאלצו להשליך אותו לפח, מיהרו שלוש הבנות להזעיק את אביהן לשדה התעופה שמצא את הצב זוחל בתוך הזבל ולקח אותו לביתו. כעת מחכה נייטירי לאיחוד המרגש עם בעליה.

רוצים לצפות בקטעי וידאו חדשותיים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק