החבר הטלפוני של מראדונה- מוריניו

מאמנה של אחת הנבחרות המובילות במונדיאל הנוכחי מצהיר על אהבתו החדשה ומגלה מיהו איש סודו בהחלטות המקצועיות שלו: "אני אוהב את מוריניו מאוד - כמאמן", אמר מראדונה. "מעבר לכך שהוא מבין אותי, אנחנו מבלים שעות בשיחות על כדורגל, ומנתחים טקטיקות"

תמיד יש ממי ללמוד. מראדונה ומוריניו (רויטרס)

למרות שארגנטינה סיימה את שלב הבתים במאזן מושלם תוך תצוגות כדורגל מרשימות, מאמן הנבחרת דייגו מראדונה חושף שחלק גדול מההחלטות שקיבל עד כה היו בהשראת מאמנה של ענקית הכדורגל מספרד ריאל מדריד.

"אני אוהב את מוריניו מאוד  - כמאמן" אמר היום מראדונה. "מעבר לכך שהוא מבין אותי, אנחנו מבלים שעות בשיחות על כדורגל ומנתחים טקטיקות". הוא מין אדם שכזה שיכול לדבר איתך ליד בחופשיות ואפשר לשאול אותו כל מה שצריך", משוויץ מראדונה בקשריו עם מוריניו והוסיף "יש לי את מספר הטלפון שלו".

למרות המחמאות למוריניו, מראדונה סיפר שהוא מעדיף לא לשחק בצורה כה הגנתית כמו מוריניו של אינטר, כשהוא מתייחס לדרך שבה אינטר חלפה מעבר לברצלונה השנה בליגת האלופות.

אך למרות שמראדונה מסכים כי מוריניו אכן נחשב למאמן הגדול בעולם, הוא סמוך ובטוח שמי שיביא את הגביע לארגנטינה הוא הנסיך, ליאו מסי. "הוא בכושר טוב והוא לא יירד מהמגרש עד שיניף את הגביע".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מונדיאל 2010 בדרום אפריקה: סיקור מיוחד

תגרה בין שחקן אלג'יראי לעיתונאית

תעודות החצי של המונדיאל

מעדן המונדיאל: המבורגר מאריה

צפו: ויין רוני יצא נגד האוהדים והתנצל

החברה של השוער גרמה להפסד?

הנשק הסודי של נבחרת פראגוואי

וובוזלה? לא בקניונים

בלונדיניות בחצאיות? לא אצל פיפ"א

צפו במראדונה תוקף את פלה

חדש ב-BBC: שידור נטול וובוזלה

צפו: ההחמצה של גרין - גרסת הלגו

פיפ"א מודיעה: הוובוזלות לא הולכות לשום מקום

כך מתכונן ערוץ טלוויזיה לשידורי המונדיאל

כמה כסף מגלגל המונדיאל? 

מרהיב: הצצה למונדיאל בתלת-מימד