לפני המשחק: שחקני אנגליה שתו אלכוהול

מנג'ר אנגליה סיפר כי "הרגיע" את שחקניו לפני המשחק המכריע בעזרת בירות. לא ברור אם הוא דובר אמת, אבל אנחנו כן יודעים שסוף סוף השחקנים הצליחו לנצח, להשתחרר ולצאת מהלחץ. לשמינית הגמר נגד גרמניה הם כבר יצטרכו משהו קצת יותר חזק

איך האנגלים נרגעו ? (חדשות 2)

פאביו קאפלו, מנג'ר נבחרת אנגליה שסוף סוף ניצחה אתמול, מצא דרך מקורית להרגיע את השחקנים שלו - בעזרת אלכוהול. הוא פשוט חילק להם כוסות בירה לפני המשחק מול סלובניה. "הרשיתי להם לשתות בירה לפני המשחק, אתה יכול לשאול אותם", אמר קאפלו. "החלטתי לשנות ולהשתמש בדמיון".

המנג'ר האיטלקי שסומך על יכולותיו וכושרו של הכוכב שלו ווין רוני לקראת משחק שמינית הגמר נגד גרמניה ביום ראשון, הודה אמש במסיבת עיתונאים שהקבוצה שלו התחילה את הטורניר "חלש", גם אתמול הנבחרת האנגלית לא הבריקה ולולא כמה שניות טובות של ג'רמין דפו, זה היה יכול עוד להסתיים בדמעות באי האנגלי.

לא ברור אם השחקנים באמת שתו לפני המשחק או שהמנג'ר סתם השתעשע עם התקשורת, אבל הדבר היחיד שחשוב הוא שסוף סוף הנחברת האנגלית השתחררה קצת ואולי קצת יצאה מהלחץ .

קאפלו מודע לכך שעכשיו הקבוצות שיתמודדו מולו יהיו חזקות יותר ויותר. הראשונה היא הנבחרת הגרמנית שתפגוש את האנגלים של קאפלו כבר ביום ראשון. "אנחנו צריכים עכשיו ללכת קדימה ולנצח קבוצות טובות כל הדרך, לא חשוב איזה קבוצות". אנגליה-גרמניה זה קרב אירופי אמיתי. מעניין אם גם הפעם האנגלים "יתדלקו" לפני תחילת המשחק.