סיינפלד על ליידי גאגא: היא מטומטמת

בזמן שבוושינגטון התעורר קרב ענקים בין הנשיא למפקד הכוחות באפגניסטן, הניו-יורקרים עסוקים בקרב ענקים אחר לגמרי - ג'רי סיינפלד נגד ליידי גאגא. ג'ני מוס מרשת CNN מראה את האצבע המשולשת

אולי זה לא ריב ברמה של נשיא מעצמה נגד גנרל שאמור לנהל את מלחמתו, אבל סיינפלד נגד ליידי גאגא זה בהחלט קרב ענקים. "אוי היא אידיוטית", אמר הלילה הקומיקאי היהודי מניו יורק.

רוצים לקבל עדכונים על קטעי וידאו חזקים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

זה התחיל בנימוס יחסי: "אני מאחל לה כל טוב, אתה יודע, אתה לוקח אות מהשם ומקבל בדיחה". אבל במהלך ראיון טלפוני עם "רדיו ספורט" סיינפלד ממש התעצבן על הליידי, כשהם דנו בתמונה של גאגא עושה אצבע משולשת במשחק של הניו יורק מטס, כשהיא לא לבושה בבגדים רבים מדי. כתוצאה מכך היא "גורשה" לתא הפרטי של סיינפלד - שזעם על כך.

"המטס נתנו לה מושב חדש, כדי להרחיק אותה מצלמי הפפראצי", הסביר המראיין לסיינפלד, "הם ליוו אותה לתא הצופים היוקרתי שלך". סיינפלד לא אהב את הידיעה הזו ואמר למראיין: "אתה יודע מה? שיניתי את דעתי, היא מטומטמת".

התא של סיינפלד היה פנוי במשחק הזה, כשהנהלת המטס העבירה עליו את גאגא. רק מאוחר יותר סיינפלד גילה שהיא הייתה שם. והוא המשיך לתקוף: "אני שונא אותה! אני לא יכול להאמין שהם הושיבו אותה בתא שלי - תא עליו שילמתי. אתה מראה לאנשים את האצבע המשולשת ומקבל תנאים טובים יותר? האם זהו העולם בו אנו חיים?".