נהג שיכור התהפך - ושתה עוד בירה

גם ניו זינלנד נלחמת בתופעת הנהיגה תחת שכרות. אדם שנהג בגילופין פספס פנייה, התהפך ונלכד ברכבו. כוחות ההצלה שהגיעו למקום כדי לחלצו ולהעניק לו טיפול רפואי נדהמו לראות אותו יושב ברכבו ושותה בירה נוספת. בבית המשפט אמר: "שתיתי המון, כבר 4 ימים רצופים"

שתה ארבעה ימים רצופים. אילוסטרציה (חדשות 2)

נהיגה בשכרות היא בעיה כלל עולמית. גם בניו זילנד מנסים להילחם בתופעה. אך מה שעשה פול נייג'ל סנדון בן ה-47 - הצליח להפתיע גם את כוחות ההצלה באוקלנד.

סנדון התהפך עם מכוניתו בזמן שהיה בגילופין ונלכד בה מבלי יכולת לצאת ממנה. בזמן שחיכה לכוחות ההצלה שיגיעו ויחלצו אותו, הוא פתח פחית בירה נוספת והמשיך לשתות. הוא מואשים בנהיגה חסרת רסן תחת השפעת אלכוהול לאחר שבדמו נמצא אלכוהול פי שלוש מהמותר בחוק בניו זילנד.

השוטרים מצאו את סנדון, אופה במקצועו, כשהוא לכוד ברכב מסוג פורד לייזר בתחילת החודש כשהוא שותה את פחית הבירה שהתנגש במחסום אש כשפספס פנייה, והתהפך כתוצאה מכך.

עורך דינו של סנדון הסביר, כי אחרי שהתהפך ונלכד ברכב "לא היה שום דבר שהיה ביכולתו לעשות בשלב זה, ולכן הוא פתח פחית בירה נוספת". כשנשאל סנדון כמה בירות שתה, הוא ענה ללא היסוס: "המון. שתיתי במשך ארבעה ימים רצופים".

סנדון, החי בנפרד מאשתו, סיפר כי הוא שתה לאחר שאיבד את עבודתו במאפייה, באותו היום בו קיבל חדשות רעות נוספות - אביו לקה במחלת הסרטן. בית המשפט גזר עליו 1,100 דולר ניו זילנדי (כ-3,000 שקל) ורשיונו נשלל לעשרה חודשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים לפייסבוק שלכם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק