רוסיה: 3 רוצחים אכלו את הקורבן

השלושה אכלו חלקים מהאיש אותו רצחו ואת השאר מכרו לבעל מזנון להכנת סנדוויצ'ים. בעל המזנון, שלא חשד כי מדובר בבשר אדם, הכין ממנו סנדוויצ'ים בסגנון טורקי ומכר ללקוחותיו. השלושה יישלחו למאסר בן 13 עד 18 שנים

רצחו ואכלו את הקורבן (רויטרס)

בית המשפט ברוסיה שלח לכלא שלושה גברים לתקופות של 13 עד 18 שנה, לאחר שרצחו גבר. השלושה לא הסתפקו ברצח ולאחר מכן אכלו חלקים ממנו ואת החלקים הנותרים מכרו כבשר רגיל לבעלים של מזנון סנדוויצ'ים.

הבעלים של המזנון, שלא חשד בכלום, השתמש בבשר האדם להכנת סנדוויץ' טורקי פופולארי עבור לקוחותיו. החוקרים אתרו את שלושת הרוצחים, שלושתם מחוסרי בית. הקורבן מת לאחר שנדקר והוכה בעזרת פטיש.

נגד שלושת הגברים עמדו רישומים פליליים בעבר. הם אמרו בבית המשפט כי הם רצחו את הקורבן מסיבה מאוד פשוטה: הם לא אהבו אותו.

צרפת: אסיר בישל את חברו לתא

שלשום מסר אסיר בן 39 את גרסתו לרצח שותפו לתא ותיאר כיצד אכל את ריאתו. זה קרה בשנת 2007 בכלא בעיר רואן שבצפון צרפת, במהלך ויכוח בין קוקיין לאסיר אחר בשם תיירי בודרי על נושא ההגיינה בתא. אתמול הגיע האסיר הקניבל למסור את גרסתו וציין שלאחר שהעיר לחברו לתא על כך שהוא סותם את הניאגרה בעזרת ניירות טואלט שהוא משליך לאסלה, זכה למבט מזלזל שהוציא אותו מדעתו.

לאחר שהתנפל עליו באגרופים, קוקיין חנק את לגרו למוות, שלף סכין גילוח ושלף את ריאתו של בודרי מחזהו. קוקיין הסביר בבית המשפט שתכנן לאכול את לבו של חברו לתא כדי לגלות מה טעמו.

אם למישהו נותר ספק באולם, פרקליטו של קוקיין הסביר שהאסיר סובל מהפרעה נפשית חמורה ביותר וכי הוא מקבל טיפול נפשי. אסיר אחר שהיה בתא בזמן המעשה הקניבלי - לא היה נוכח כדי להעיד בבית המשפט, כיוון ששנה לאחר שחזה בקוקיין, הוא הועבר לכלא אחר - ושם התאבד.