קלטת הסקס שמסעירה את אינדונזיה

רשת האינטרנט סוערת בעקבות פרסומה של קלטת סקס בה מככב אחד הזמרים האהובים ביותר באינדונזיה - מדינה מוסלמית בעלת חוקים נוקשים למדי. כוכב להקת "פיטר פן" נראה בסרטון הוויראלי כשהוא מקיים יחסי מין עם חברתו הדוגמנית. פרסום קלטת חושפנית כזאת היא עבירה על החוק שעונשה עלול להגיע אף ל-12 שנות מאסר

סערה באינדונזיה: המשטרה המקומית הודיעה כי תעצור לחקירה כוכב פופ מקומי, לאחר שעבר על חוק איסור הפורנוגרפיה במדינה. על פי החשד, הזמר הצעיר פרסם סרטון סקס סוער שצילם בביתו והפיץ אותו ללא כל בושה בתפוצה רחבה באינטרנט.

הכוכב הצעיר שנראה בסרט החושפני הוא זמר להקת הפופ "פיטר פן" נזריל אריהם, אחד מהזמרים הכי פופולריים במדינה המוסלמית. בקלטת שהופצה באינטרנט הוא נראה מקיים יחסי מין עם חברתו הדוגמנית, לונה מאיה, גם היא סלבריטאית מוכרת למדי באינדונזיה.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

טרם ברור כיצד דלף הסרטון לרשת, אך ככל הנראה הוא הועלה למספר אתרים שונים והועבר בין גולשים גם על ידי טלפונים סלולריים. אם חשבתם שרק מבוגרים נחשפו לסרט, תתפלאו לשמוע כי מורות ממספר בתי ספר במדינה מחקו מטלפונים של תלמידים את הצילומים שהועברו על ידם מהרשת.

בשנת 2008 עבר באינדונזיה חוק האוסר תצוגה פומבית של סרטים בהם מוצג עירום או תמונות נועזות המעוררות "תאווה". במידה וכוכב הפופ אכן יועמד למשפט - הוא צפוי לעמוד בפני עונש מקסימלי של 12 שנות מאסר.