נערים בריטיים נתנו חומרים משלשלים לבן 3

התעללות בילדים נוסח בריטניה: קבוצת נערים שבילו יחד בפארק החליטו לבצע מעשה קונדס. הם בחרו קורבן צעיר במיוחד: ילד בן 3 שהגיע עם אמו לטייל במקום. הנערים הציעו לפעוט כדורים משלשלים וסיפרו לו שמדובר ב"שוקולד מיוחד". לאחר שאמו הגיעה, נמלטו מהמקום. אחד הנערים נעצר ובמשטרה מחפשים את חבריו

מעשה קונדס אכזרי. אילוסטרציה (חדשות 2)

פעוט בריטי שהגיע עם אמו לפארק בהרטפורדשייר, במזרח אנגליה, נפל קורבן למעשה קונדס של קבוצת נערים אכזריים. השלושה ניצלו את העובדה שהפעוט שוטט לבדו בפארק והחליטו לתת לו כדורים משלשלים במסווה של שוקולד.

שלושת הנערים הציעו לפעוט את הכדורים וסיפרו לו שמדובר ב"שוקולד מיוחד". לרוע המזל, אמו של הפעוט הבחינה בנעשה רק לאחר שבנה בלע בתמימותו את הפיתיון. כשניסתה להבין מדוע נטפלו לבנה הקטן, החלו השלושה לקלל אותה ונמלטו מהמקום מבלי להגיש עזרה.

האם המבוהלת הזעיקה את השוטרים למקום, ומסרה תיאור שהוביל למעצרו של אחד הנערים בן ה-14. הוא נעצר ושוחרר מאוחר יותר בתנאי ערבות. יתר הנערים החשודים בפגיעה בפעוט הינם בגילאי 10-14 והמשטרה מחפשת אחריהם.

"למרבה המזל הילד לא נפגע באורח קשה", סיפר קצין המשטרה לעיתון המירור הבריטי . "למרות זאת, אנו רואים את המעשה בחומרה רבה ומגנים כל שימוש לא הולם בכדורים, בוודאי שכהוא ניתן לילדים קטנים".

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק