מישהו הפסיק את הזרם לג'ימי קימל

מה עושה צוות הפקה של תכנית אירוח כשהאורחים כבר ממתינים באולפן ואין חשמל? תשאלו את ג'ימי קימל שחווה תקלה כזו אמש בזמן צילום תכניתו "ג'ימי קימל - לייב" ברשת ABC. קימל גילה תושייה ושלף את מצלמת הרשת שלו, והתכנית כולה הוקלטה ישירות אל המחשב הנייד. אולי זו תחילה של ז'אנר חדש בתכניות האירוח בארה"ב?

קימל מתמודד עם החושך (חדשות 2)

ג'ימי קימל לא התכוון לתת להפסקת חשמל אחת לעצור את הקלטת תכנית האירוח שלו. משהו הפסיק את הזרם אבל לא את קימל - שהחליט שאם מצלמות הטלוויזיה לא יכולות לעבוד - מצלמת הרשת על המחשב האישי של המארח תעשה את העבודה.

דוברת התכנית צ'לסי הטריק מסרה בתגובה לתקרית החריגה כי הפסקת החשמל הכתה אמש כשעה לפני שהתכנית "ג'ימי קימל - לייב" עלתה לשידור ברשת ABC מאולפני הוליווד.

צוות ההפקה התקשה להתגבר על התקלה שהשביתה את חדר השידור, את הקונטרול וגם את מרכז המבצעים ברשת האמריקנית. האורחים באולפן נאלצו להמתין בזמן שקימל אסף את המחשב הנייד שלו והקליט את כל התכנית דרך מצלמת הרשת שלו.

לדברי הטריק התושייה של קימל לא פגעה בצילום הראיונות עם סת' רוגאן, ג'ון האנסון ועוד, שהתנהגו בטבעיות מול המדיה השונה. עדיין לא ברור מה גרם להפסקת החשמל, אך אם תרצו לצפות בתכנית, היא תשודר מחר בלילה.