סוזן בויל האמריקנית: אמה של "פרשס"

אליס טאן רידלי שרה 3 פעמים בשבוע ברכבת התחתית בניו יורק, ועכשיו הפריים-טיים הגדול של ארה"ב נותן לה צ'אנס בתכנית "לאמריקה יש כישרון". לא מזיק גם הייחוס המשפחתי: טאן רידלי היא אמה של כוכבת הסרט "פרשס". הנה עוד סיפור סינדרלה נולד

אחרי שהייתה לנו את בת הכפר מבריטניה, ילד הפלא העגלגל מטייוואן ואת הסבתא החביבה, הנה ההבטחה הבאה בקטגוריית סוזן בויל.

הכירו את אליס טאן רידלי. זמרת אמריקנית שב-18 השנים האחרונות שרה ברכבת התחתית של ניו יורק ומנסה כעת את מזלה על הבמה הגדולה. "אני שרה מאז שאני צעירה", היא מציינת. "עכשיו אני שרה מתחת לאדמה, בתחנות הרכבת התחתית. אולי זה הרגע: מהרכבת התחתית אל הבמה הגדולה". 

מצוידת בלב גדול שיודע לתת אר אנד בי כמו שהאמריקנים אוהבים, אליס עוברת בקלות לשלב הבא בלאס וגאס, והפריים-טיים האמריקני מאיר לה פנים. את הסוף אתם הרי כבר יודעים מראש: מיד השופטים יידהמו והיו-טיוב יתמלא בהרפתקאות אליס בעיר הגדולה. אך מה שעושה את הסיפור הזה מעניין יותר הוא גם ההקשר המשפחתי: אליס היא אמה של גיבורי סידיבי, השחקנית הגדולה שהפכה לכוכבת בשנה שעברה בסרט "פרשס".

שכרה לה סוכן ישראלי

לאליס סיפור על חיים קשים מאוד בהארלם, שיום אחד התחלפו להם בשטיחים אדומים ובמות מעוצבות. בימינו אליס שרה שלוש פעמים בשבוע, ברישיון, בתחנת יוניון סקוור של התחתית ולפעמים גם בפן-סטיישן. הקוורטרים והשטרות שנאספו בסל מאפשרים לה היום לשלם את החשבונות.

וכמובן שיש גם קשר ישראלי. דביר אסולין הצעיר הוא הסוכן האישי של אליס ומתמסר לכל גחמותיה. "גם אם היד שלה כואבת וצריך לקנות משחה ולמרוח לה, אז גם את זה אני עושה", הוא מספר. "אני יכול להגיד שמאז שהאודישן שודר, אני מקבל בערך 500 מיילים ביום ממעריצים בכל העולם. וזה באמת באמת באמת טירוף".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

סנסציה ושמה סוזן בויל

סוזן בויל חושפת טפח

בויל מספר לאופרה על המהפך

סוזן בויל אמרה "לא" לנשיא אובמה

סוזן בויל: מרווקה לסופרסטאר עולמית