צפו: מרד באימון נבחרת צרפת

לאחר שפורסם כי אנלקה קילל את מאמנו דומנק ובעקבות כך נשלח הביתה, החליטו שחקני נבחרת צרפת לפתוח במרד וסירבו להתאמן. כאשר מאמן הכושר של הנבחרת ניסה לשכנע את שחקנה של מנצ'סטר יונייטד פטריס אברה לעלות להתאמן, תקף אותו האחרון וגידף אותו. בעקבות המהומות: מנהל הנבחרת התפטר

מהומה בנבחרת הצרפתית: בשבוע שעבר הפסידו נציגי הטריקולור למקסיקו, הפסד שבעצם הביא ככל הנראה לסיום דרכה של סגנית אלופת העולם במונדיאל הנוכחי - אך מסתבר שבשלב הזה רק החלה ההידרדרות וגלשה לפסים כלל לא ספורטיביים.

בשישי האחרון דווח כי כוכב הנבחרת ושחקנה של צ'לסי האנגלי ניקולס אנלקה, קילל נמרצות את מאמן הקבוצה ריימונד דומנק, שנחשב גם בעיני השחקנים וגם בעיני האומה הצרפתית כמאמן כושל. בעקבות הנאצות נופה אנלקה מסגל הנבחרת והוחזר לצרפת, צעד שלא היה מקובל על השחקנים.

היום, כאשר הגיעו שחקני הנבחרת הצרפתית לאימון לקראת משחקם האחרון במונדיאל מול נבחרת דרום אפריקה, הם החליטו לפתוח בשביתה וסירבו ללבוש את בגדי האימון ולעלות על כר הדשא. בנוסף לכך, התעמת שחקנה של מנצ'סטר יונייטד פטריס אברה עם מאמן הכושר. בעקבות שרשרת האירועים המביכים החליט מנהל הנבחרת להתפטר מתפקידו.

מונדיאל 2010 בדרום אפריקה: סיקור מיוחד

צפו: ויין רוני יצא נגד האוהדים והתנצל

החברה של השוער גרמה להפסד?

הנשק הסודי של נבחרת פראגוואי

וובוזלה? לא בקניונים

בלונדיניות בחצאיות? לא אצל פיפ"א

צפו במראדונה תוקף את פלה

חדש ב-BBC: שידור נטול וובוזלה

צפו: ההחמצה של גרין - גרסת הלגו

פיפ"א מודיעה: הוובוזלות לא הולכות לשום מקום

כך מתכונן ערוץ טלוויזיה לשידורי המונדיאל

כמה כסף מגלגל המונדיאל? 

מרהיב: הצצה למונדיאל בתלת-מימד