המיליונרים החדשים: 3 כלבי צ'יוואווה

גייל פוזנר שנפטרה לפני 3 חודשים ממחלת הסרטן הורישה בצוואתה את רוב הונה - דווקא לכלבי הצ'יוואווה האהובים שלה. בנה של פוזנר החליט להגיש תביעה לביטול הצוואה בביהמ"ש לאחר הורישה לכל אחד משלושת הכלבים מיליון דולר ואת האחוזה המפוארת שלה במיאמי וטען: "גייל סבלה מהפרעות נפשיות והייתה ניתנת להשפעה בקלות"

מיליונרים על ארבע. ארכיון (הסאן)

משתלם להיות ידידו הטוב ביותר של האדם: מיליונרית יהודיה בת 67 שנפטרה לפני שלושה חודשים ממחלת הסרטן, החליטה להעניק את רוב כספה לשלושת כלבי הצ'יוואווה שלה. בנה של המיליונרית פתח במאבק משפטי.

המיליונרית גייל פוזנר הורשיה בצוואתה שלושה מיליון דולר בקרן מיוחדת שהוקמה לטובת חיות המחמד. בנוסף הורישה את אחוזתה במיאמי שמגיעה לשווי של שמונה מיליון דולר, כך מדווח עיתון "מעריב".

פוזנר, שדאגה שהכלבים לא ישארו בודדים הורישה לא פחות מ-26 מיליון דולר לשבעת עוזריה, בתנאי שימשיכו להתגורר באחוזתה ויטפלו במסירות ובחום בצ'יוואוות האהובות שלה.

"סבלה מהפרעות נפשיות"

"גייל סבלה מסרטן, נטלה כמויות גדולות של תרופות, סבלה מהפרעות נפשיות והייתה ניתנת להשפעה בקלות", טען בנה של המיליונרית בעזרת עורך דינו שדורש לבטל את חלוקת הכספים השנויה במחלוקת של אימו.

בנה, הבמאי גיל ברט החליט לא להשלים עם הקביעה ויצא למאבק משפטי נגד הצוואה. מכיוון שהוא בנה היחיד של פוזנר הוא דורש להעביר את רוב כספה לחזקתו.